GunZ 2: The Second Duel İndir – Kaydol

Son 10 yılın en başarılı MMOTPS oyunlarından biri GunZ: The Duel’in devamı olan “GunZ 2: The Second Duel” serinin ilk oyundaki başarısını devam ettirmiş. Artı olarak üstüne yeni bir grafik motoru kullanılarak, görsel açısından tatmin edici bir grafik çıkarmış. Oyunda iki büyük halkın savaşı konu alınmış olup, bu halklardan birini seçerek, kendi komutanızdaki insanlara süper güçler kazandırabilirsiniz. ProSiebenSat.1 tarafından geliştirilen bu aksiyon dolu oyuna kaydolmak ve oyunu indirmek için sayfanın alt kısmındaki “GunZ 2: The Second Duel Kaydol – İndir” butonlarına tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

GunZ 2: The Second Duel ile birlikte kendinizi agresif bir aksiyonun içinde bulacaksınız. Yerine göre duvardan duvara atlayacak, yerine göre çatıya çıkıp düşmanlarınızı öldürmek için pusuya yatacaksınız. Size verilen çeşitli görevleri yaparken ekip halinde savaşabilecek yada direkt olarak tek başınıza rakiplerinize saldırabileceksiniz.

Oyunun hikayesine kısaca bakacak olursak; yaşanan soğuk savaşta Aksiyum İmparatorluğu ile Travia Cumhuriyeti bulunuyor. Çok değerli olan Optimite adlı bir enerji kaynağı, bu savaşın galibinin belirlenmesinde çok fazla öneme sahiptir. Acımasız paralı askerler, bu çok değerli olan enerji kaynağını ele geçirerek enerjiyi bedenlerine enjekte edip, şiddetli çatışma ve karmaşıklık çıkarmaya başladır. Bu kötü Adam Şirketi’ne karşı görevin, her biri kendine özgün karakterlerle birlikte bu kötü adamlara karşı savaşman ve onları öldürmektir.

Sponsor Reklam

Büyük öneme sahip Optimite adı verilen enerji kaynağına ulaşırken ve düşmanlarınızı öldürürken normalde yapılamayacak olan özelliklere sahip olabilir, karakterlerinize büyük güçler kazandırabilirsiniz.  Oyunda diğer oyunlarda olduğu gibi oyuncuların yeteneğine önem verilmiş, çeşitli zırh, silah ve skill’ler kullanılmış. Fakat diğer oyunlardan farklı olarak oyuncuların kendi becerilerini daha iyi kullanması gerekiyor. Kazandığınız eşyalar rakibinizi alt etmekte yetmiyor, becerilerinizin ön plana çıkması gerekiyor.

Oyunda, serinin ilk oyununa göre eklenmiş farklı oyun modları bulunuyor. Bunar Team Deathmatch, Team Elimination, Time Assault ve Sefer’dir.. Bu farklı oyun modlarıyla oyunu oynarken sıkılmadan, yeri senaryolarda görevlerinizi yapabileceksiniz.

Adam Şirketine karşı savaşırken kendini süper özellikli askerlerin arasında bulabilirsiniz. Bunlar Silent Avenger Ivan, Gunslinger, Shadow Dancer Rena  ve Shield Trooper’dır. Bunlardan birini seçerek aksiyon dolu savaşta yerini alabilirsin. İlerledikçe ve zaman geçtikçe yeni karakter eklenecektir.  Oyun hakkında fikir edinmeniz açısından bu karakterleri kısaca tanıyalım;

Silent Avenger Ivan: Kiralık katil özellikli olup suikastçı sınıfı içinde yer alır. Aldıkları eğitim sonucunda sessizce öldürme konusunda uzmanlaşmışlardır. Eğitimli ve hızlıdır. Erkek karakterlerdir.

Gunslinger Elena: Ortaya çıkmış olan karışıklıklarda önemli görevleri vardır. Makineli silah kullanabilir, bomba atabilirler. Sokak hareketlerini bertaraf etmede ünlü Rising Falcon adlı hareketin en önemli şahıslarındandır. Uzaktan daha iyi savaşırlar. Kadın karakterlerdir.

Shield Trooper Max: Optimite adlı enerji kaynağından vücutlarına enerji enjekte edildiğinde insan görünümlü tanklara dönüşürler. Savaştan zevk alan bir karakter olan Shield Trooper Max, Legion’un en önemli üyelerinden biridir. En önemli özelliği en kuvvetli saldırılarla bile baş etmesini sağlayan kalkanıdır. Alev silahı kullanabilir. Hem hücum hem de savunma adına en güçlü karakterlerden biridir. Erkek karakterlerdir.

Shadow Dancer Rena: Bu karakterin hikayesi biraz dramatik. Anne ve babası Adam Şirketi’nin saldırılarından birinde hayatını kaybeder ve Rena yetim kalır. Büyüdüğünde bu nefretle oldukça hırslanmış olarak eğitim alır ve kendini yetiştirir. Suikastçıların eğitim sistemini öğrenir ve bu konuda uzmanlaşır. Kadın karakterlerdir.

GunZ serisinin ikinci oyunu olan GunZ 2: The Second Due ile birlikte, ilk oyuna göre bazı yenilikler getirilmiş. Genel anlamda ilk oyundaki başarı korunmuştur diyebiliriz. Yani oldukça fazla miktarda aksiyon ve oynanabilirlik özellikleri devam etmekte.Ayrıca bu serideki yenilikleri aşağıda sıralayalım;

– Aynı seviyedeki oyuncuların oynamasını sağlayan K-Still Sistemi geliştirilmiş.

– Ek olarak yeni grafik motorları kullanılmış.

– İlk oyundaki akrobatik hareketler çeşitlendirilmiş.

– Oyuna özel Real Space 3.0 Motoru ile görsellikler güçlendirilmiş. Düşük özellikteki materyaller bile belirgin hale getirilmiş.

– Yeni karakter ve modlar eklenmiş.

– Oynanabilirlik daha çok kişiselleştirilmiş.

Yüksek tempolu ve aksiyon dolu PvP savaşları yapabileceğiniz “GunZ 2: The Second Duel” ile birlikte kendinizi tamamen heyecanın hiç bitmediği bir savaş alanında bulacaksınız. Çeşitli harita, mod ve karakterleriyle üstün görsel özelliklerin birleştiği oyunu oynarken, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sizde bu eğlenceye katılmak istiyorsanız aşağıdaki butonlardan önce Ücretsiz hesap kaydı açıp, daha sonra indirip oyuna başlayabilirsiniz.

GunZ 2: The Second Duel Hesap Kaydı Açmak İçin artık Steam hesabı yeterlidir. Steam Kaydol yazımızdan nasıl kayıt olabileceğinizi öğrenerek, hesabınızı açabilirsiniz. Oyunu ayrıca Steam üzerinden indirerek oynayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.