Bubble Adventures Oyna

Yeni baloncuklar dünyasına hoş geldiniz. Peki karşınıza çıkan baloncuklara meydan okumak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse, bu eğlenceli oyun tam size göre. Bubble Adventures ile zamanın nasıl geçtiğine anlayamayacaksınız.

Sponsor Reklam

Bubble Adventures; kendi adasında heyecanlı ve eğlenceli bir oyun fırsatı sunuyor. Amacımız balonlar temel yüzeye, alt kısma ulaşmadan hepsinin üstesinden gelmek. Giderek hızlanacak ve karşınıza çeşitli engeller çıkacak. Bunun için dikkatli olmanız gerekli. Balonları patlattıkça puan kazanacak, hedefinize ulaşacaksanız. Hızlı ve tempolu bir oyun olan Bubble Adventures zamana karşı da yarışacaksınız. Her 30 saniyede bir, üst kısımda bulunan çubuk, yukarıdan aşağıya doğru itilecek. Bu çubuk en aşağı seviyeye gelmeden baloncukları vurmanız gerekli. Siz oyunda ilerledikçe karşınıza 40 farklı ada ve 5 aşamadan oluşan bölümler çıkacak. Yeni keşiflere hazır olun.

Facebook üzerinden oynayabilirsiniz. Sizde 500.000’den fazla kullanıcısı olan Bubble Adventures’i oynamak için, aşağıdaki Bubble Adventures Oyna linkine tıklamanız yeterli. Stres atmak için birebir bir oyun olan Bubble Adventures ile işte ve okulda yaşadığınız tüm sıkıntıları bir kalemde yok edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla seviye yarışı yapabileceğiniz oyunda aynı zamanda seviyelerde en çok puanı kim aldı kapışması da yapabilirsiniz. Günün yorgunluğunu atmak için siz de bu eğlenceli oyunu deneyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

  Buble Adventures Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.