Cabal Online İndir – Cabal Online Kaydol

Başarılı grafik özelliği ve zengin içeriğiyle dikkat çeken Cabal Online, MMORPG savaş türündeki oyunlara farklı bir renk katmıştır. Ayrıca  yabancı dil bilgisi zayıf olanlar için birebir olan oyun Türkçe dil desteğiyle birlikte sunulmuştur. ESTsoft tarafından geliştirilen oyun, Redmoon sunucusuyla Games – Masters firması tarafından Türkçe olarak hizmet vermeye başlamıştır. Dil desteğinin yanı sıra yenilenmiş ünvan sistemi, dış görünüm değiştirme sistemi, başarı sistemi vb. yeni özellikler eklenerek oyunun içeriği daha zengin hale gelmiş, oyunun oynanabilirliği arttırılmıştır. Kendi tarzındaki oyunlar arasında oldukça başarı bir grafik çizen Cabal Online’a kayıt olup oynamak için, yazımızın sonundaki Cabal Online Kaydol butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Cabal Online’ın dünya çapında binlerce kayıtlı kullanıcısı bulunmakta. Bu popülerlik gerçeğe yakın öğelerin içeriğinde bulunmasından kaynaklanıyor. Ayrıca ilgi çekmesinde, online olarak yapacağınız savaş alanlarındaki mücadelelerin oldukça canlı ve heyecanlı aksiyon sahnelerini bulundurmasının payı vardır diyebiliriz.

Cabal Online İndir

Oyunun hikayesine kısaca bakacak olursak; Nevarethian’lardan miras bırakılan ve Otantik Atlı olarak adlandırılan altı karakter sınıfından birisini seçip, savaşmaya başlıyorsunuz. Her sınıftaki karakterlerin kendinelerine özel özellikleri, uzmanlıkları bulunmakta. Cabal Online’ı farklı kılan özelliklerden biri; bahis yapılarak kendisi veya başkalarının üzerinden  para kazanma olanağını sunmasıdır. Ayrıca bir başka farklı özelliği ise; karakterlerin özelliklerinin Combo yapılarak yani sıralı bir biçimde kullanılabilir olmasıdır. Bu özellikler sayesinde oyunda yeteneklerinizin taktiksel olarak gelişebilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Sponsor Reklam

Oyunda 6 farklı sınıf bulunmaktadır.Bunlar Warrior, Wizard, Blader, Force Archer, Force Shielder ve Force Blader‘dır. Cabal Online’da bu altı sınıfın kendine özel karakterleri ve bu karaktere özel uzmanlık alanları vardır. Rakiplerinizle savaşırken size en uygun olan karakteri seçmeniz sizin faydanıza olacaktır. Ayrıca bu sınıflarda kullanılabilen 2 ana skill ( Sword ve Magic) bulunuyor. Bu ekstra özellikleri, skilleri 10. seviyeden sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Yapımcılarının oldukça iddia olduğu Cabal Online’da biraz da yapımcılara söz verelim. Üreticinin açıklamasına göre; oyun sistemlerinin her geçen gün daha da karmaşık bir hal alması nedeniyle, MMOPRG türündeki oyunlara ilgiye canlı tutmak için, farklı ve gerçekçi içerik kullanılmış. Oyun yeni kullanıcılar için tasarlanmış fakat oyuna çabuk adapte olacağınız garantisi verilmiş.Yapımcılara göre ; iyi tasarlanmış bir oyun heyecanlı ve ilginç olmalıdır ki, oyun bu doğrultuda geliştirilmiş. Oyunu oynarken oyunun atmosferi içinde olmanız için binlerce hikaye tasarlanmış ve hikayelerdeki kahraman olabilmeniz fırsatı sunulmuştur.

Anlaşılabilir oyun tarzının yanında rahat ve kolay oynanılır oyun yapısı ile Cabal Online, piyasa da birçok karışık MMORPG tündeki oyunlara göre tercih edebileceğiniz bir oyundur. Bu da oyunu takip edilmesi kolay ve eğlenceli bir oyun haline getirmektedir. Siz de bu güncel oyunu oynayabilmek için aşağıdaki Cabal Online Kaydol butonuna tıklayıp, eğlenceye başlayabilirsiniz.

  Cabal Online Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.