Farmerama Kaydol – Farmerama Oyna

Toprakla haşir neşir olan bir çiftçi rolünde olup, çılgın ve eğlenceli hayvanlarla birlikte yaşayarak doğanın tadını çıkarmak istiyorsanız Farmerama tam size göre. Bigpoint firması tarafından tasarlanan oyun, ücretsiz ve online olarak bir tarayıcı üzerinden oynanabilmektedir. Ayrıca yine bu firma sayesinde, Türkiye’deki kullanıcılar oyunu Türkçe olarak oynayabilmektedir.  Dünya da 50 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bu çılgın ve eğlenceli dünyaya dahil olmak istiyorsanız, sayfanın alt kısmındaki “Farmerama Oyna” butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Farmerama’yla birlikte çiftçilik oyunlarını sevenler daha farklı bir yerde kendini bulacaktır. Toprakla oynamanın zevkli olduğunu, doğayı yaşayarak, farklı çiftçilik meziyetlerini ortaya koyarak daha iyi anlayacaksınız. Oyunda ilerledikçe, çiftliğiniz güzelleştirip, çeşitlendireceksiniz. İsterseniz arkadaşlarınıza hediyeler yollayıp, onlarla beraber yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. Böylece kırsal topluluk oluştururup oyunu daha ilginç ve zevkli hale getirebilirsiniz.

Oyunda kendi çiftliğinizi kuracaksınız. Onlarca farklı bitkiler yetiştirebilecek, hayvanlarınızı besleyip büyütebileceksiniz. Bu yaptığınız aktivitelerle birlikte ticaret yapıp, para kazanacaksınız. Kazandığınız bu paralarla daha farklı ve güzel bitkiler alıp, çiftliğinizi renklendirebileceksiniz.

Sponsor Reklam

Gerçekçi çiftlik animasyonlarıyla kendinizi gerçekten bir doğa ortamındaymış gibi hissedeceksiniz. Çiftliğinizi geliştirirken, çeşitli etkinliklere katılacaksınız. Ellerinizi kirletip, çeşitli fidan ev ekinleri diktip ektikten sonra yağmurları bekleyecek, daha sonra sonbaharda, yazın gibi uygun vakitler gelince meyveleri toplayacaksınız.

Ekim-dikim işinizi ilerlettikçe çiftliğinizin sınırlarını genişleteceksiniz. Sınırlar genişledikçe yeni ekim alanları oluşacak. Aynı zamanda yeni alanlara yeni ahırlar kurup, hayvanlarınızı çoğaltabilirsiniz. Hayvanlar için en sağlıklı ahırları kurup, en verimli topraklarda yüksek değerli hasılatınızı aldıkça, pazar da daha fazla söz sahibi olabilirsiniz.

Farmerama’da size sürekli yeni hikaye ve görevler veriliyor. Görev çeşitliliğinden dolayı oyunu oynarken hiç sıkılmayacaksınız. Birçok heyecanlı görevlerin dışında, pazar yerinde satış yapabilirsiniz. Hatta satış yaparken ne kadar sıkı pazarlık ederseniz, o kadar sizin karınıza olur. Çarkıfelek adlı kısımda hiç beklemediğiniz bir anda hediyeler kazanabilir, arkadaşlık kurduğunuz kişilere hediyeyi verip, çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Farklı yerler keşfedip, sınırlarınızı genişlettikçe değişik meslekler öğrenecek, çitfçiliğinizi geliştirebileceksiniz. Hatta ürettiğiniz çitfçilik ürünlerini  işleyip, fırıncı ya da reçelçi bile olabilirsniz.

Oyunda sadece kara kısmındaki çiftlikle yetinilmemiş. Ayrıca karada kendi iyice geliştirdikten sonra, belli bir gelir elde ettikten sonra, Bahamarama Adasına kısa bir keşif yapıp, oradaki seyrek çiftliklere sahip olabilirsin. Bu ada da ayrıca seni süprizlerde bekliyor. Adada ki antik geçmişin izleriyle beraber hem şaşıracak hem de yeni zanaatler öğrenip, yeni yollara yelken açabilirsiniz. Adada ki farklı ve çılgın hayvanlara sahip olup, onları çoğaltarak, çiftliğinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Özetle, Farmerama size çiftliğinize çeşitli ekinler, fidanlar dikip, bunları işleyip, isterseniz kendinizin kullanıdığı, isterseniz de pazar yerinde sattığınız bir dünya vaad ediyor. Çeşitli hayvanlarla, arkadaşlıklarla, yeni mesleklerin öğrenildiği, Yaz festivallerinin düzenlenip havai fişek gösterilerinin bile yapıldığı oyunda eğlenceyi en üst seviyede hissedeceksiniz. Siz de oyuna ücretsiz kaydolup, oyunu oynamak için aşağıdaki Farmerama Kaydol butonundan eğlenceye ortak olabilirsiniz.

Farmerama KAYDOL – OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.