Castle Storm İndir – Oyna

Stratejiyle aksiyonun eğlenceli bir şekilde beraber işlendiği Castle Storm oyunu bir Kule Savunma oyunudur. Oyunda farklı stratejiler gerçekleştirip, kendi tasarladığınız kulelerinizi savunuyorsunuz. Castle Storm’da sadece savunma üzerine değil düşman kulelerini de ele geçirebiliyorsunuz. Ayrıca  kalelerin Angry Birds oyunundaki gibi yıkılması oyuna ayrı bir eğlence katıyor. Siz de Android tabanlı akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarınızda ya da iPhone ve iPad’lerinizle Castle Storm oyununu oynamak istiyorsanız yazımızın sonundaki Castle Storm İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Yaratıcı bir oyun yapısına sahip olan Castle Storm’da kendi dileğimize göre kaleler inşa ediyoruz. Burada kuleler inşasının ilk adımları çok önemlidir. Çünkü ne kadar iyi bir savunma stratejisiyle kulemizi inşa edersek, savunması da o kadar kolay olur. Hücum kısmın da yine aynı şekilde karakterlerinizi hücum yapmaları için savaş alanına gönderiyorsunuz. Kule savunması ve hücumu yapabildiğiniz  oyun aynı zamanda geniş bir içeriğe de sahip.

Castle Storm hakkında biraz daha detaylı bilgiler verecek olursak; 150’den fazla karşılaşma, 4 ülke, 8 farklı karakter ve bir de kale editörü (yardımcısı) ile birlikte savaşacaksınız. Dört çeşit savaşlar arasında; Krallık Quest (50 savaş), Hoşgeldiniz kısmında Vikingland (40 savaş), Outcast kısmında Kurtarıcı (30 savaş) ve Savaşçı Kraliçe (30 savaş) bulunuyor. 4 ülke bölümünde ise dört farklı millet bulunuyor. Bu 4 farklı krallıktan birini seçebiliyorsunuz.  Ayrıca 8 farklı karakter arasından da seçim yapabilirsiniz. Bu 8 karakterin her birinin kendine has özellikleri bulunmakta, bazıları savunma konusunda bazıları ise hücum konusunda ustadırlar.

Sponsor Reklam

Oyun grafiksel açıdan da oldukça tatmin edici. Oyunda ilerledikçe karakterlerinizi, silahlarınızı ve büyülerinizi geliştirebilirsiniz. Castle Storm oyununa başladıktan sonra çok seveceğiniz ve müptelası olacağınız oyunlar arasında yerini alacaktır. Siz de akıllı telefonlarınıza ve tablet bilgisayarlarınıza Castle Storm’u indirmek istiyorsanız aşağıdaki Castle Storm İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Castle Storm (iPhone-iPad) İNDİR

Castle Storm (Android) İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.