Sponsor Reklam
Anasayfa / Araçlar / Chrome Hatalarını Düzeltme Programı İndir

Chrome Hatalarını Düzeltme Programı İndir

Tüm dünyada en çok kullanılan web tarayıcılardan birisi olan Chrome’da hata alıyorsanız; bunun sebebi eklentiler, Chrome’ı etkileyen programlar vb. birçok nedenden olabilir. Google tüm bu hataları düzelten bir araç yayınladı. Bu aracı indirerek çalıştırdığınızda Chrome’u etkileyen tüm zararlı eklenti ve programlar kaldırılacaktır. Böylelikle sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Aşağıda size bu aracı indirme için bağlantı adresi ve nasıl kullanacağınızı anlatan ekran resimleri sunulmuştur. Bu işlemleri yaptığınız halde Chrome ile ilgili sıkıntınız devam ederse yorum kısmından bize sorunun nasıl olduğunu açıklayıcı bir şekilde yazın, size en kısa sürede yardımcı olmaya çalışırız.

Sponsor Reklam

Chrome çalışmayı durdurdu, Chrome anasayfa değişmiyor, Chrome hata veriyor vb. tüm hataları düzelten bu araç için ilk önce aşağıda bulunan Chrome Hatalarını Düzeltme Programı İndir butonuna tıklayın. Açılan sayfa Google’un indirme sayfasıdır, burada “Hemen İndirin” yazısına tıklayın.

Sponsor Reklam

Chrome Hatalarını Düzeltme Programı İndir

Chrome Yazılım Kaldırma Aracı İndirme Sayfası

Karşınıza gelen “lisans antlaşmasını” kabul ederek indirme işlemine başlamak için “Kabul Et ve İndir” yazısına tıklayın. 3 MB’lık program birkaç saniye içinde bilgisayarınıza inecektir. Programı çalıştırın.

Chrome Yazılım Kaldırma Aracı İndir

Araç çalıştığında kendisi otomatik olarak yüklü tüm programları tarayacak ve Chrome’u engelleyen programları listeleyecektir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde “herhangi bir zararlı program” bulunmadığı bilgisi vardır. Eğer sizin de bu şekilde ise Chrome’a hata verdiren bir program değil bir eklenti yada çerez olabilir. Bu durumda “Devam” diyerek ilerleyin.

Chrome Anasayfa Kitli Sorunu Çözümü

Açılan ekran bu sefer Chrome içerisinde tüm eklentileri, gereksiz dosyaları vb. temizleyecektir. Üstelik bunu yaparken değişmeyen anasayfa, garip arama sayfası, V9-tr araması ve yönlendirmesi gibi birçok sorunu çözmektedir.

Chrome Ayarları Sıfırlama

Ayarları sıfırladığınız da yer işaretleriniz, geçmişiniz ve kayıtlı şifreleriniz silinmez. Yukarıda kullanımından bahsettiğimiz bu araç ile Chrome sorunlarının tümünü çözebilirsiniz. Eğer aracı kullandığınız halde çözemediğiniz problemleriniz olursa aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Bilgisayar Açılışında Birden Fazla Seçenek Gelmesi Sorunu

Bilgisayarınızı açtığınızda birden fazla Windows seçeneği geliyorsa ve her açılışta bunu seçmek zorunda iseniz, bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.