Panda Antivirüs Kaldırma Aracı İndir

Sevimli antivirüs programı Panda’yı kaldırmada zorlanan kullanıcılarımız için bu yardım yazısını hazırladık. Dünyada oldukça fazla kullanıcısı olan bu antivirüs Türkiye’de çok fazla bilinmemekte ve kullanılmamaktadır. Çok nadir de olsa bazen antivirüs programları karmaşık yapılarından dolayı sorunlar çıkartabilmektedir. Özellikle kaldırma sırasında yaşanan bu sıkıntının nedeni işletim sistemi hataları, programın kendini güncellerken hata vermesi, virüslerin dosyaları silmesi yada bozması vb. olabilir. Hangi sebep olursa olsun Panda Antivirüs Kaldırma Aracıile bu sorunu çözebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Panda Antivirüs Removal Tool olarak şirketin kendi sunduğu bu araç dışında sunulan programlara güvenmeyin. Orijinal aracı bilgisayarınıza yüklemek için aşağıda bulunan Panda Antivirüs Kaldırma Aracı İndir butonundan indirebilirsiniz. Aracı indirdikten sonra iki kez tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü gelecektir. Bu ekranda size temizleme işlemine başlanacağı ve temizleme işlemi bittiğinde bilgisayarın yeniden başlatılacağı uyarısı verilmektedir. “Evet” seçeneğini ile aracı çalıştırın.

Panda Kaldırma Aracı Nasıl Kullanılır

Panda Antivirüs Kaldırma Aracı İndir

Kaldırma aracı otomatik olarak Panda’ya ait tüm parogramları ve antivirüsleri sistemi inceleyecek, kaldırma işlemini otomatik olarak gerçekleştirecektir.  Panda’nın tüm sürümleri için bu kaldırma aracı başarı sağlamaktadır.

Sponsor Reklam
Panda Antivirüs Kaldırma Aracı Nasıl Kullanılır

İşlem bittiğinde karşınıza aşağıdaki mesaj kutucuğu gelecektir. Kaldırma işlemlerinin tamamlanabilmesi için bilgisayarı yeniden başlatmalısınız. Yeniden başlattığınızda Panda antivirüs kaldırma sorununuz düzelmiş olacaktır.

Panda Antivirüs Kaldırma Sorunu

Burada anlatılan kaldırma işlemi ile yada Panda antivirüs ile ilgili soru ve sorunlarınız için aşağıda bulunan yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Kaspersky Kaldırma Aracı İndir

Sektörün en iyi antivirüs programlarından birisi olsa da Kaspersky antivirüs kaldırmak bazen sorun olmaktadır. Bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.