Çılgın Kamp Günü İndir – Oyna

TabTale oyunlarının indirme bağlantılarını sunmaya devam ediyoruz. Özellikle çocuklar için oldukça eğlenceli ve öğretici oyunlar yapan firmanın bu sefer tanıtacağımız oyunu Çılgın Kamp Günü. Bu oyunda kapma giden kahramanlar ile birçok eğlenceli görevi yaparak, çılgın kamp gününde doyasıya eğlenceyi yaşa.

Sponsor Reklam

Timmy, Olivia, John, Margaret ve Rex’den oluşan Brown ailesinin bu kamp macerasında birçok aksilik çıkıyor. Senin görevin ise bu aksilikleri gidererek, kampın güzel bir şekilde geçmesini sağlamak. Kendine ait bir ehliyet yap ve geçerli olmasını sağla, ailenin kamp için malzemeleri toplamasına yardım et, köpek yavrusu Rex’i röntgen, cımbız ve diğer aletleri kullanarak tedavi et, ailenin çocukları Timmy ve Oliva’nın karnını doyurmayı unutma. Araba gezisi sırasında arka koltukta kavga etmek yasak, eğlenceli müziğini kulaklıkla dinlemeli ve yüksek sesle parçayı söylememelisin, arabadan dışarı çöp atmak yasak ve diğer kurallarla kamp yerine de kadar görevleri tamamla. Araba bozulduğunda tamir için yine sana ihtiyaç var.

Kamp yerine vardığında ise yeni görevler seni bekliyor. Kampta hava çok soğuk olacak, kendine sıcak bir çay yap. Kamp tabi ki ateşsiz olmaz, kamp ateşinde kızartılmış şekerlemenin tadını çıkart. Kayıp eşya bürosunda kampçıların unuttuğu eşyaları bulmalarına yardımcı ol. Ve tabi son olarak kamp yerini temiz bir şekilde bırakmak için etrafı temizlemeyi unutma.

Sponsor Reklam

Bu eğlenceli ve öğretici oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabilir. Oyunu indirmek için aşağıda bulunan Çılgın Kamp Günü İndir butonlarını kullanabilirsiniz.

Çılgın Kamp Günü İndir – Anroid   Çılgın Kamp Günü İndir – iOS

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.