Clash of War Kaydol – Oyna

Güzel ve gerçekçi bir strateji ve savaş oyunu istiyorsanız Clash of War kesinlikle aradığınız oyunlardan birisidir. Onlarca sunucu ve onbinlerce oyuncusu ile son zamanların en çok oynanan strateji oyunlarından birisidir. Oyunda bir başkomutan olarak generalleri işe alın, şehrinizi geliştirin ve savaş nasıl yapılır herkese gösterin.

Sponsor Reklam

Clash of War Nasıl Oynanır? Strateji oyunlarının genel özelliklerini üstünde barındırmaktadır. Kaynak toplamalı, görevleri gerçekleştirmeli ve bir an önce binalarınızı geliştirmelisiniz. Oyun tamamen Türkçe’dir ve birçok Türk birliği yer almaktadır. Sürekli online sayısı fazla olan birliklere girmek gelişiminizi hızlandırmak için önemlidir. Birliğe girdiğinizde binaların yapım süresi için yardım isteğinde bulunabilirsiniz. Siz de birlik arkadaşlarınıza yardım edebilirsiniz.

Oyunda Çelik, Yağ ve Nadir toprak olarak 3 çeşit kaynak vardır. Bunlar kaynak binalarından, görevlerden, yağmalardan elde edilir. Ayrıca gerçek para ile alarak özel işlerde kullanacağınız elmas vardır. Oyunda becerileri yükseltmek için Prestij vardır ve birlik arkadaşlarına yardım ederek, arenada savaşarak yükseltilebilir. Tatbikatlarda savaşarak “ruh taşları” elde edilir. Son olarak oyunda savaştığınız zaman “dayanaklılığınız” azalır, her yarım saatte 10 dayanıklılık geri gelir. Saldırıları akıllı yapmakta fayda vardır.

Sponsor Reklam

Oyunda günlük birçok etkinlik vardır. Giriş ödülleri, aylık yoklama, General yenileme, iyi şanslar gibi birçok günlük ödül imkanı sunan etkinlik vardır. Clash of War oynamak istiyorsanız yapmanız gereken ise aşağıda yer alan Clash of War Kaydol butonuna basmaktır. Oyun facebook üzerinden oynanmaktadır. Yani indirmenize gerek olmadan hemen oynayabilirsiniz.

Clash of War Kaydol

Savaş uçakları, tanklar ve askerlerle gerçek bir savaş deneyimi sunan oyunla ilgili sizin görüşlerinizi de merak ediyoruz. Aşağıdaki yorum kısmından bize iletirseniz seviniriz. Ayrıca her zaman her konuda bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.