Cultures Online Kaydol

Vikingler mi yoksa Uzak Doğulular mı Amerikayı fethedecek? Tarihi baştan yazmak istiyorsanız, bu oyunda tarafınızı seçin ve tarihi baştan yazın. Kristof Kolomb Amerika kıtasını keşif etmeden Vikingler yada Uzak Doğululardan birisi kıtaya ulaşacak. Siz hangi tarafta olacaksınız, acımasız Vikingler mi yoksa zeki Uzak Doğulular mı?

Sponsor Reklam

Cultures Online hiçbir program indirmeden tarayıcı üzerinden oynanan MMO tarzı bir strateji oyunudur. Oyunda aynı zamanda kahraman geliştirme olduğu için RPG özellikleride bulunur. Oyuna başlarken Viking yada Uzak Doğulu (Asian) seçmeniz gerekmektedir. Seçiminizi yaptıktan sonra karakterinizi belirlemelisiniz. 3 farklı sınıf bulunmaktadır. Warior – savaşçı sınıfı savunma anlamında daha güçlü, atağı daha zayıf bir sınıftır. Ayrıca tek elli silahlar ve kalkan kullanabilir. Berserker – atak savaşçılardır ve iki elle kullanılan silahları vardır. Daha atak yapıda, daha az savunması vardır. Ranger – uzak mesafeli silahlar ve zekalarıyla ünlü olan sınıftır. Düşmanı yaklaşmadan indirme yeteneğine sahiptir.

Oyun içinde 7 taneye kadar kahraman elde edilebilir ve bunlardan 3 tanesi savunma kahramanı olarak belirlenebilir.  Oyunda bina geliştirmeleri çok önemlidir. Kaynak, araştırma, kahraman alımı vb. işlemler oyunda bulunan birçok binadan gerçekleştirilebilir. Bu nedenle bina yapımına önem vermekte fayda vardır. Savaş yapısı gayet basit ve kolay anlaşılırdır.  Teknoloji geliştirmeleri hem savaş hemde ekonomik açıdan katkı sağlamaktadır.

Sponsor Reklam

Kahramanınızın kıyafetlerini sürekli yenilemeli ve geliştirmelisiniz. Hem savunma hemde saldırı açısından kahramanlarınızı güçlendirmenizde fayda vardır. Oyunda Viking de Uzak Doğulu da olsanız bulunduğunuz ırkla beraber hareket edebilir ve görevleri ait olduğunuz ırkla beraber yapabilirsiniz.

Binlerce oyuncunun iki ırka ayrıldığı ve tarihi baştan yazmaya çalıştığı Cultures Online oynamak için yapmanız gereken aşağıda bulunan bağlantıdan Cultures Online Kaydol işlemini gerçekleştirmenizdir. Bu işlemden sonra kendinize bir kullanıcı adı ve şifre belirleyin ve istediğiniz sunucuda oyuna başlayın.

Cultures Online Kaydol

Cultures Online oyunun nasıl oynandığıyla ilgili bilgi edinmenizi sağlayacak videodur.

Cultures Online oyununun resmi tanıtım videosudur.

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.