King of Kings 3 İndir – Kaydol

Ben sadece Kral değil Kralların Kralı olmak istiyorum diyorsanız işte size fantastik ve mükemmel bir oyun. King of Kings 3 ile inanılmaz güzellikte grafikler ve oyun keyfi sizleri bekliyor. Tamamen ücretsiz olan oyun free-to-play özelliğindedir. Aktif klan yapısı, güçlü sunucuları, farklı MMORPG yapısı, bina ve karakter gelişimi gibi birçok farklılığı içeriğinde barındırmaktadır.

Sponsor Reklam

Gamigo şirketi tarafından piyasaya sürülen oyunun şuan için dil desteği bulunmamaktadır. İngilizce sorunu olmayanların yada RPG oyunlarına aşina olanların zorlanmayacağı bir yapısı vardır. Yalnız bir savaşçı olarak başladığınız oyunda bir klan kurabilir yada katılabilirsiniz. Klanınız güçlendikçe bir lejyon olacak ve önünüzde kimseler duramayacaktır. Gamigo firmasının bu oyununu aşağıda bulunan King of Kings İndir butonundan indirebilirsiniz. Dosya boyutu 1.6 GB’dır.

King of Kings 3 İndir

Oyunda 3 farklı basit sınıf vardır. Bu sınıflar Warior, Mage ve Cleric’tir. Seviye atladıkça uzmanlaşma alanları artan bu sınıfların kısa listesi ise şu şekildedir.

Sponsor Reklam

Warior : Fiziksel saldırı ve yakın dövüşlerin kahramanıdır. Güçlü silahları ve zırhı onu yenilmez yapmaktadır.

  1. Berserker a) Warlord b) Demon c) Fighter
  2. Ranger a) Holy Fighter b) Assassin c) Bard
  3. Knight a) Paladin b) Dark Knight c) Dragon Knight

Mage : Büyü gücüyle düşmanları mahveder, fakat yakın dövüşlerden kaçınması gerekmektedir. Büyüleri ile takımların önemli bir saldırı gücüdür.

  1. Sword Mage a) Sword Master b) Sword Demon c) Sword Ghost
  2. Conjurer a) Phychic b) Sorcerer c) Necromancer
  3. Wizard a) Warlock b) Lich c)Archmage

Cleric : Takım arkadaşlarını kutsaması ve iyileştirmesi ile ünlenmiştir. Tanrı ile arasında güçlü bir bağ vardır.

  1. Scholar a) Saint b) Devil c) Sage
  2. Bishop a) Arcbishop b) Heretic c) Elder
  3. Priest a) Prophet b) Dark Priest c) High Priest

RPG oyunlarından çok starteji oyunlarında görmeye alışık olduğumuz bina yapımı King of Kings 3 oyununda mevcuttur. Ekran görüntülerinde de görebileceğiniz gibi oyuna farklı bir hava veren bu özellik oyun keyfinizi arttıracaktır. Oyunun kıyafet, silah vb. birçok konuda sayısız farklılığı bulunmaktadır. Bu nedenle oyuncular gerçek anlamda kendilerine özgü bir karakter yaratabilmektedirler. Aşağıda bulunan King of Kings 3 Kaydol butonuna tıklayarak sizde bu güzel oyunu hemen oynayabilir ve Kralların Kralı ünvanını alabilirsiniz.

  King of Kings 3 Kaydol

king-of-kings-3-0

 

King of Kings 3 oyununun resmi tanıtım videosudur. Oyun hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.