Dawn of Defenders Kaydol – Oyna

Dawn of Defenders oyunu kapanmıştır.

Kule savunması oyunu sevenler için en güzel, en zorlu kule savunma oyunu Dawn of Defenders oynamak için bu yazımızı dikkatlice okuyunuz. Online oyun firmaları içinde en iyilerden biri olan PeakGames tarafından yeni piyasaya sürülen bu oyunda onlarca farklı harita bulunmaktadır. Kule savunmasıyla ilgili tüm detayların düşünüldüğü bu oyunu ücretsiz ve hiçbir program indirmeden oynayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyuna başlarken size genel oyun yapısını anlatan ufak bir tanıtım oyunu ile başlıyorsunuz. Daha sonra 1. seviyeden başlayarak farklı haritaları geçmeniz gerekmektedir. Her haritada elde ettiğiniz başarıya göre 1 – 2 ve 3 yıldız olarak derecelendiriliyorsunuz. Ne kadar az altın harcayıp, savunmadan ne kadar az düşman askeri geçirirseniz o kadar yüksek puan ve yıldız elde edersiniz.

Dawn of Defenders’da şuan için 4 farklı bina yapabilirsiniz. Bu binalar Kışla (asker çıkartır), Okçu Kulesi (fiziksel hasar verir), Büyü Kulesi (büyü hasarı yapar) ve son olarak Mancınık (balista olarak da bilinir ve alan hasarı, birden fazla üniteye vurabilir. Tabi her bina her haritada etkili olmamaktadır. Fakat bu binalar içinde en öne çıkan Büyü Kulesi düşmanı yavaşlatma özelliği ve kışla son adam savunması ön plana çıkmaktadır.

Sponsor Reklam

Oyunda kuşlara dikkat etmekte fayda vardır. Çünkü mancınık ve kışla uçan düşmanlara karşı etkisizdirler. Bu nedenle harita başında size verilen bilgileri dikkatle inceleyip, savunmanızı buna göre yapmanızda fayda vardır. Bazı özel yaratıklar kolay kolay ölmemektedir. Yüksek cana sahip bu yaratıklara karşı dikkatli olmakta ve özel güçleri kullanmakta yarar vardır.

Dawn of Defenders’da 3 farklı özel güç vardır. Kullandıktan sonra tekrar kullanım için belli bir süre geçmesi gereken bu özel güçler 3 adettir. Bunlardan birisi Buz (düşmanı yavaşlatır), Tuzak (üzerinden geçen düşmanın canını azaltır) ve Sniper (tek bir düşmana oldukça fazla zarar verir) ismindedir. Özellikleri kullanırken akıllıca kullanmak haritaları geçmede önemlidir. Özellikle buz ile düşmanları yavaşlattıktan sonra tuzak kurarak daha fazla düşmanın üstünden geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kule oyunlarının strateji, zeka ve beceri gerektirdiğini unutmayın. Sizde yetenekli bir oyuncu olduğunuzu düşünüyorsanız bu oyunu kesinlikle kaçırmamalısınız. En güzel kule oyunlarından biri Dawn of Defenders’a kayıt olmak için aşağıda bulunan Dawn of Defenders Kaydol butonuna basmanız yeterlidir. Facebook hesabınızla bağlanabileceğiniz oyuna hemen kayıt olarak sizde Dawn of Defenders oynayabilirsiniz.

  Dawn of Defenders Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.