Diggy’s Adventure Kaydol – Oyna

Diggy adlı kahramanımızın maceralarının olduğu Diggy’s Adventure oyunu zeka ve bulmaca oyunlarını sevenler içindir. Güzel bir hikaye üzerine kurulu oyunda ek hikayeler ve onlarca farklı harita ve çözülmeyi bekleyen bulmaca vardır. Oyunun başında ya çok kolay çözmek dediğiniz haritalar gittikçe zorlaşmakta ve oyunun keyfini arttırmaktadır. Aynı zamanda oyunun Türkçe olması ve sürekli yeni hikayeler ile güncellenmesi, oyunu tavsiye ettiğimiz oyunlar listesine almaktadır.

Sponsor Reklam

Diggy’s Adventure nasıl oynanır? Bir gemi kazası sonrası başlayan oyunda antik Mısır, paskalya, Robin Hood, Çin, Atlantis, noel vb. birçok hikaye yer almaktadır. Her hikayede konular ve haritalar farklıdır. Ayrıca bazı hikayeler 3 hafta 1 ay gibi sürelidir. Bu süre içinde hikayeyi yaparken ve bitirdiğinizde bolca deneyim, malzeme ve ekipman kazanırsınız. Oyunda başlangıç stratejisi olarak görevler üzerinden ilerlemekte fayda vardır. Görevlerle çok kısa süre içinde seviye atlayarak gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

Diggy’s Adventure taktikler: Oyunun başında kamp ekipmanlarına hemen yüklenmeyin. Ucuz olanları alın, çünkü ileride altına çok ihtiyacınız olacak. 3 katlı moloz yığın seviye atladıkça açılacaktır,eksi birinci katta 2 uzunlukta kamp ekipmanları, eksi ikinci katta 3 uzunlukta ve eksi üçüncü katta 4 uzunlukta kamp ekipmanları yer alır. Moloz yığınlarını kaldırmak ilk amaçlarınızdan birisi olmalıdır. Molozları kaldırdıkça daha fazla enerji üreten ve depolayan kamp ekipmanları alabilirsiniz. Oyuna girme sıklığınıza göre kendinize bir taktik belirleyin. Oyuna çok sık giremiyorsanız enerji depolama ekipmanlarına ağırlık verin, oyuna sık sık girebiliyorsanız ise enerji yenileme ekipmanlarına yer verin. Ayrıca gece yatmadan önce enerji depolama ekipmanları ile enerji ekipmanlarını değiştirebilirsiniz. Ekipmanları depoda saklayarak çok rahatlıkla bu işlemi yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunda tekrarlanabilir haritaları yapmak gelişmek için oldukça önemlidir. İlk başlarda odun en çok ihtiyaç duyacağınız malzeme olacaktır. Tekrarlanabilir odun haritasını sürekli (8 saatte bir) bitirmelisiniz. Tekrarlanabilir haritalarda haritayı bitirmezseniz harita yenilenmez. Her tekrarlanabilir harita için bu süre değişir. Kazandığınız elmasları yüzük almak için kullanabilirsiniz. Yüzük ile bolca odun, taş, altın, demir, bakır ve diğer malzemeleri toplarsınız. Elmasları bunlar için harcamak oldukça mantıklıdır. Elmaslar ile ekipman da alabilirsiniz ama görevlerle elde edilen özel malzemelerle ekipman almak çok daha mantıklıdır. Yüksek seviyelere geldiğinizde ise malzemeler elinizde çoğalacaktır bu nedenle elmasları ekipmanlar için biriktirebilirsiniz.

Haritaların çözümleri, takıldığınız yerler olursa bize sormaktan çekinmeyin. Eğer oyuna ilgi çok fazla olursa sizlerin isteğine göre haritaların çözümlerini Youtube videoları çekerek sayfamızdan sizlerle paylaşabiliriz. Oyuna kayıt olmak ve oynamak için aşağıda bulunan Diggy’s Adventure Kaydol butonuna tıklayın.

Diggy’s Adventure Kaydol

Facebook üzerinden oynanan bu keyifli oyunu biz de severek oynuyoruz ve sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.