Universal Soldiers Kaydol – Oyna

Strateji gerektiren oyunları sevenler için Rus yapımı bu oyun oldukça beğenilecektir. Castle Age gibi efsanevi Facebook oyununa benzeyen bu oyunda sağlam bir oyun arkadaş grubunuz varsa çok kolay bir şekilde yükselerek oyunda ilerleyebilirsiniz. Savaş stratejinizi oluşturacağınız bu oyunda askerlerinizi akıllıca geliştirmeli ve düşmanlarınızı yok etmelisiniz. Rakiplerinize üstünlük kurmak için arkadaşlarınızın desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

Sponsor Reklam

Universal Soldiers nasıl oynanır? Oyunun dilinin İngilizce olması sizi korkutmasın oyunu oynamak oldukça basittir. Her 5 dakikada bir Fuel yani yakıt elde edersiniz bu enerji ile haritaları ve görevleri gerçekleştirirsiniz. Oyunun ilk seviyelerinde rehber görevler ile zaten oyun size öğretilmektedir. Oyunda 3 farklı görev bölümü vardır. Hikaye görevleri siz ilerledikçe karşınıza çıkar ve solda gözükür. Burada günlük görevler 24 saat içinde yapılmalıdır. Önemlidir çünkü 1’er adet Contract ve Bar kaynaklarından vermektedir. Haftalık görevlerde ise bazen “Fuel” ile görevler yapılmakta, bazen ise “boss” patron saldırıları olmaktadır. Fuel ile yapılan görevler bireysel olarak yapılmaktadır. Patron görevlerinde arkadaşlarınızla beraber saldırmanız gerekebilir.

Universal Soldiers yardım: Oyunda kaynak çeşitleri farklıdır. Görevleri ve saldırıları yapmak için “fuel” yani yakıt gereklidir. Yakıt her 5 dakikada 1 adet üretilir. İlk başta depo kapasitesi 50’dir görevlerle yükselir. Bar kaynağı günlük görevlerden, görev haritalarından ve haftalık “damage” listesinde dereceye girenlere verilir. İyi bir oyuncu iseniz rahatlıkla damage listesinde ilk 100’e girebilirsiniz. Contract kaynağı da günlük görevler ve haritalardan elde edilebilir. Chips adı verilen kaynak ise sadece gerçek para ile alınmaktadır.

Sponsor Reklam

Askerlerinizi, environment adı verilen çevre ekipmanlarını, hummer gibi askeri araçlarınızı yükseltmek için altın ve bar kaynakları kullanılır. Bu nedenle bar özellikle önemli bir kaynaktır, akıllıca harcamanız ve her hafta damage listesinde dereceye girmeniz önemlidir. Oyunda ayrıca birçok askeri araç elde edersiniz. Tanklar, obüsler vb. savaş araçları en fazla 4 yıldızlık olabilir. Günlük en fazla 25 defa saldırabileceğiniz bosslardan elde edebilirsiniz. 25 saldırma sayısı ilerleyen seviyelerde artmaktadır. Her gün boss saldırı haklarınızı bitirmek önemlidir, buradan elde edilen aynı tank ve obüsleri var olan yüksek yıldızlılar başta olmak üzere birliklerinizi geliştirmek için kullanmalısınız. Her birlik seviye atladığında saldırılarda daha fazla vurmanızı sağlayacak bonuslar verir. Her 10 seviyede bir yıldız alınır.

Oynaması basit de olsa oldukça ayrıntı ve strateji isteyen bu savaş oyununu aşağıda bulunan Universal Soldiers Kaydol butonuna tıklayarak oynayabilirsiniz.

Universal Soldiers Kaydol

Her zaman olduğu gibi oyunla ilgili takıldığınız konuları bize sorabilir, oyun için ihtiyaç duyduğunuz arkadaşları aşağıda bulunan Facebook yorum kısmından yazarak isteyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.