doPDF İndir

doPDF sayesinde word, excel, powerpoint, fotoğraf gibi içerikleri pdf dosyasına ücretsiz çevirebilirsiniz. Ayrıca bu araç sayesinde direkt olarak pdf dosyasına yazıcıdan çıktı alır gibi sanal bir yazıcıya bağlı olarak çıktı alabilirsiniz.Siz de  Softland tarafından yayınlanan ve 15 milyondan fazla sayıda kullanıcı tarafından indirilen, ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle beraber  sunulan programı indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki doPDF İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

doPDF Nasıl Kullanılır? doPDF programı ile tek tıklamayla en çok kullanılan Excel, Word, Powerpoint gibi programların dosyalarını pdf dosyasına dönüştürebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan program bunun yanında birçok özellik barındırmaktadır. doPDF dosyaları pdf formatına değiştirmesi dışında, çevirdiği bu pdf dosyalarını da biçimlendirebilme özelliğine sahiptir. Örneğin dosyanızın çözünürlüğünü ayarlayabilir, boyutunu A4, A5 gibi boyutlarda seçebilirsiniz. Ayrıca yine programla pdf dosyanızda kelime arama özelliğini kullanabilirsiniz.

doPDF Yardım
doPDF Yardım

doPDF Yardım? Program işletim sisteminizde sanal yazıcı olarak kurularak çalışır. Pdf dosyalarını oluşturmak için başka bir programa ihtiyacınız kalmaz. Oluşturduğunuz bu belgeleri 72 ile 2400 dpi arasındaki değerlerde seçimler yapıp, özelliklerini istediğiniz doğrultuda değiştirebilirsiniz.  doPDF Nasıl Kurulur? Programı kullanmak için öncelikle aşağıda sizler için verdiğimiz doPDF İndir butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladığınızda programın yükleme dosyası olan exe uzantılı dosyasını indirmiş oluyorsunuz. İndirdiğiniz bu exe uzantılı dosyayı çift tıklayarak artık yükleme işlemine başlayabilirsiniz. Çift tıklayarak yükleme işlemine başladığınızda güvenlik soruları gibi sorulara cevap verip, next butonlarına tıklayarak yükleme işlemini bitirebilirsiniz. Programı yükledikten ve kullanmaya hazır hale getirdikten sonra yapacağınız işlemler şu şekildedir; pdf dosyası halinde yazdırmak veya pdf dosyası haline dönüştürmek için kullandığınız dosyadaki programda önce dosya, sonra buradaki yazdır tuşuna basıyoruz. Yazdır tuşuna bastıktan sonra açılan penceredeki yazıcılar bölmesinden doPDF’yi seçerseniz dosyanız pdf formatına dönüşür. İşte bu kadar basit!

Sponsor Reklam

doPDF programının pdf’ye dönüştürebildiği uzantılar şunlardır; doc, docx, djvu, xls, xlsx, xps, ppt, pptx, dot, eml, vsd, pub, pubx, mpp, wpd, dwg, html, txt, png, jpeg, jpg, gif, tiff vb. Birçok uzantıyı destekleyen doPDF ile rahatlıkla bu uzantıdaki dosyaları pdf’ye dönüştürebilirsiniz. Ayrıca belirtmekte fayda gördüğümüz bir noktada doPDF programı ile pdf uzantılı dosyaları açamazsınız. Fakat bu kanımızca sorun değildir. Çünkü artık neredeyse her bilgisayarda olan Adobe Reader programı ile bu pdf’ye dönüştürdüğünüz dosyaları kolaylıkla açabilirsiniz.

Sıklıkla kullandığınız dosyaları pdf formatına dönüştürmek için ücretsiz ve Türkçe olan doPDF programını tavsiye etmekteyiz. Siz de doPDF programını indirmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki doPDF İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

doPDF İNDİR  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.