Dungeon Brawlers Kaydol – Oyna

Tarayıcı üzerinden indirmeden oynanabilen tamamen Türkçe Dungeon Brawlers hakkında her şey bu yazıda anlatılmaktadır. 2016 yılında yılın en iyi oynanabilen oyunu seçildi ve gerçekten aldığı bu ödülü hak ediyor.

Sponsor Reklam

Dungeon Brawlers Nasıl oynanır? Oyun çoklu oyunculu strateji ve rol yapma oyun türlerinden birisidir. En başta bir strateji oyunudur çünkü oyunda kale, oduncu, altın üretimi, sihir üretimi gibi binalar mevcuttur. Bu binaları geliştirmeli ve daha çok kaynak kazanmalısınız. Bir yandan ise RPG tarzıdır ve birçok kahramanı yetiştirmek durumundasınız. Oyun da 5 farklı türde birçok kahraman bulunmaktadır. Kahraman türleri listesi.

  • Savunucular
  • Büyücüler
  • Avcılar
  • Savaşçılar
  • Mühendisler

Bu 5 farklı türden kahraman birden fazla kahramana sahip olabilirsiniz. Oyunda amaç kahramanları elde etmek ve onları geliştirmektir. Bir türde birden fazla kahraman olması harita görevlerini geçerken ve birebir diğer oyuncularla savaşırken oldukça önemlidir.

Sponsor Reklam

Dungeon Brawlers nasıl kayıt olunur? Oyuna aşağıda bulunan Dungeon Brawlers Kaydol butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada facebook hesabınızla girerek oynayabilirsiniz. İndirmeden oynanan bu oyun tamamen Türkçedir. Oyunun facebook hesabından sürekli günlük ödül verildiğini de hatırlatalım.

Dungeon Brawlers Kaydol

Dungeon Brawlers Oyna
Dungeon Brawlers Oyna

Dungeon Brawlers başlangıç taktikleri ve yardım: Oyun da hızlıca seviye atlamak çok iyi bir şey değil. Çünkü seviye atladıkça daha zorlu birebir kapışmalarla uğraşırsınız. Hatta birlik savaşlarında kendinizden düşük seviyelere saldırdığınız için daha az ganimet alırsınız. Yani oyunda seviyenin getirdiği tüm güçlendirmeleri yaptıktan sonra seviye atlamak çok daha iyidir. Oyunun bir farklı yanı da birebir savaşlar yaparken seviye atlmanız ve günlük aldığınız puana göre de lig seviyenizin değişmesidir. Altın lig de olmanız 5 hediye sandığı almanıza yarar. Fakat dediğimiz gibi hızlı seviye atlamak iyi olmadığı için altın seviye sürekli 1. olmaya kasmayın. Az puanla ligde derece yapmak en iyisidir.

Diğer strateji oyunlarında olduğu gibi kaynaklara önem verin. Özellikle altına her zaman ihtiyacınız olacaktır. Büyü geliştirmeleri ve sihir tozu üretimi de önemlidir. Oyunla ilgili sormak istediklerinizi aşağıda bulunan yorum kısımlarından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.