Sponsor Reklam
Anasayfa / Online Oyunlar / Fishao Kaydol – Oyna

Fishao Kaydol – Oyna

Balık tutmaya gitmemiş insanlar genellikle “öyle beklemek sıkıcı değil mi?” diye sorarlar. Balıkçılar ise şöyle cevap verir “Bir kez balığa git, anlarsın!“. Gerçekten ben de ilk kez balık tutmaya gitmeden önce bu şekilde düşünmüştüm ve bir kez balığa gittikten sonra tutkunu oldum. İşte Fishao o tutkuyu size oyun olarak sunan benzersiz oyunlardan bir tanesidir.

Sponsor Reklam

Fishao Nasıl Oynanır? Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabilen ilerlemeli, seviye atlamalı bir macera oyunudur. Tüm dünyadan yüzlerce çeşit balığı yakalama şansı sunmaktadır. Seviye atlama tarzı oyunların genelinde olduğu gibi bunda da seviye atladıkça daha iyi ekipmanlar elde edersiniz. Daha iyi oltalar, daha iyi yemler ile farklı balıklar yakalayabilirsiniz. Oyunda yakaladığınız balıkları satabilir ve para kazanabilirsiniz. W – S – A – D tuşları yada OK tuşları ile oynanabilir.

Fishao Yardım: Oyuna başlarken görevleri yapmak biraz zor gelebilir. Ama zamanla ne nerede öğrendikten sonra işler kolaylaşacaktır. Ayrıca unutmayın her balık her yemle avlanılmaz. Hatta her balık her saatte bile avlanılmaz. Bunları bilerek ava çıkmanız farklı balık tutmanızı sağlayacaktır.

Sponsor Reklam

Fishao oyunu tamamen ücretsizdir. Siz de bu oyunda yer almak isterseniz aşağıda bulunan Fishao Kaydol butonuna tıklayın. Yapmanız gereken facebook hesabınıza giriş yapmaktır. İndirmeden oynanan oyun şirin grafiklere sahiptir.

Fishao Kaydol

İlerleyen zamanlarda bu güzel oyunla ilgili sizlere yardım yazıları hazırlayacağız. 5 yıldızlı balıklar, tüm balıklar ve ne zaman avlanabilecekleri gibi bir çok yazı ile sizlere yardımcı olacağız. Oyunla ilgili sormak istediklerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Ortadoğu İmparatorluğu 2027 İndir – Oyna

Strateji oyunlarını sevenler için çok fazla seçenek bulunmuyor. Bugün sizlere tanıtacağımız oyun strateji anlamında oldukça …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.