Ehliyet Sınavı Ders Notları Uyg.-İndir

Artık boş vakitlerinizde, yolculukta vb. her yerde, Android tabanlı cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınızdan ehliyet sınavlarına yönelik Ders Notlarına Ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. İlk Yardım, Motor Bilgisi ve Trafik bölümleriyle ilgili sürekli güncellenen, resimlerle de anlatılmış içeriklere ulaşabilirsiniz. Siz de ücretsiz olarak Ehliyet sınavına yönelik ders notları indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki alt kısmındaki Sürücü Ehliyeti Ders Notları (Android) İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

MTSAS (Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı)’ye yönelik hazırlıklarınızı Android tabanlı cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınızdan ücretsiz olarak indirip, hazırlıklarınıza istediğiniz yerde devam edebilirsiniz. Görsel hafızanın sınavda ki başarıda katkının büyük olduğunu bildiğimiz için, özellikle ilk yardım kısmında aklınızda kalacak güzel resimli anlatımları bu uygulamada bulabilirsiniz.

Uygulamayla sınava hazırlıkta, sınav da üç bölüm halinde sorulan İlk Yardım, Motor Bilgisi ve Trafik bölümleriyle ilgili ders notlarına ayrı ayrı kategorilerden ulaşabilirsiniz. Sürekli güncellenen ve yeni içerik eklenen uygulamada dersleri ve bilgileri takip edebilir, sınava sistematik olarak çalışabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Eğer siz de sürücü ehliyet sınavına hazırlanıyorsanız, çıkmış soruları çözmeden önce, özet şeklinde hazırlanmış bu ders notlarına bir göz geçirmenizde yarar olduğunu düşünüyoruz. Siz de bu güzel uygulamayı ücretsiz indirip, cep telefonu ya da tabletlerinize indirmek istiyorsanız, aşağıdaki Sürücü Ehliyeti Ders Notları Uygulaması (Android) İndir butonuna tıklayabilirsiniz. Şimdiden sınavlarınız da başarılar diler, emniyet kemerlerinizi takmayı unutmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sürücü Ehliyeti Ders Notları Uygulaması (Android) İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

EBA Oyunları – Akıl Oyunları Oyna

Milli Eğitim Bakanlığının eğitici oyunlarını EBA web sitesi üzerinden paylaşmaktadır. Ben de sizlere tüm EBA …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.