Google Chrome Güvenlik ve Flash Player Güncellemesi-İndir

Her geçen gün kendini geliştiren ve daha çok kullanıcı tarafından tercih edilen web tarayıcılarından Google Chrome, bu başarısını sürekli güncellemeler yayınlamasından elde etmektedir. İşte size indirme fırsatı sunduğumuz bu yazımızda, çeşitli güvenlik ayarlarını güncelleme ve Flash Player güncellemesini bulabilirsiniz. Siz de Google Chrome’un bu son güncellemesini indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki sayfanın alt kısmında bulunan Google Chrome Güvenlik ve Flash Player Güncellemesi İndir butonuna tıklayarak, son güncellemiş dosyalara ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Google Chrome yapımcıları tarafından sunulan bu güncellemenin sürü 34.0.1847.137’dir. Bu güncelleme içinde en çok dikkat çeken güncelleme ise Flash Player’ın 13.0.0.214 nolu sürümü. Flash Player’ın bu son güncellemesi neden önemlidir? Flash Player’ın daha önceki versiyonlarında uygulama birçok güvenlik açığı vermekteydi. İşte bu son güncellemeyle birlikte bu açıklar kapatılmaya çalışılmış. Artık bu sürüme indirdiğinizde, çeşitli virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar sisteminize kolaylıkla zarar veremeyecek, bilgisayarınızı daha güvenli hale getirebileceksiniz.

Eğer siz de Google Chrome kullanıcısıysanız, artık bu güncellemeyi yaparak, kişisel bilgileriniz kolaylıkla ele geçirilemeyecek, bilgisayarınız daha güvenli hale gelecektir. Sorunsuz bir internet gezintisi yapmak istiyorsanız, aşağıdaki Google Chrome Güvenlik ve Flash Player Güncellemesi İndir butonuna tıklayıp, Google Chrome ve Flash Playerınızı hemen güncelleyip, daha güvenli bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Not: İndireceğiniz bu güncelleme sayfası virüs taramasından geçmiştir ve tamamen güvenlidir. İndirme butonuna tıkladığınızda, resmi sayfadan direkt olarak güncellemeyi indirmiş olacaksınız.

Google Chrome Güvenlik ve Flash Player Güncellemesi İNDİR  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Zemana AntiMalware İndir

Gelişen teknolojiye Türk şirketleri de katılmaya devam ediyor. Her gün yeni bir konuda bir Türk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.