Zemana AntiMalware İndir

Gelişen teknolojiye Türk şirketleri de katılmaya devam ediyor. Her gün yeni bir konuda bir Türk şirketi ürün çıkartıyor ve teknoloji dünyasında bizim de olduğumuzu herkese gösteriyor. Zemana Ltd. şirketi de aynı isimle çıkarttıkları antimalware programı ile teknoloji şirketleri arasında yer aldılar.

Sponsor Reklam

Zemana Antimalware nedir? Bildiğiniz gibi malware zararlı yazılım demektir. Antimalware ise zararlı yazılımları temizleyen programlara verilen addır. Zemana Antimalware de zararlı yazılımları temizleyen bir programdır. Üstelik hem Windows bilgisayarlarda hem de android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilir. Yazının aşağısında Zemana İndir butonlarından programı yükleyebilirsiniz.

Zemana Antimalware nasıl kurulur? Kurulumu oldukça basittir, toplam 6 MB boyutu ile hemen indirilecektir. İndirdikten sonra 2 kez tıklayarak çalıştır dediğinizde sadece ileri ileri demeniz yeterlidir. Tamamen Türkçe olan program kurulumda sizi hiç zorlamayacaktır. Kurulum bittiğinde program otomatik olarak açılacaktır. Açıldıktan sonra güncelleme yapacaktır, bu güncellemeyi yapmasını bekleyin. En son virüs tanımlarını indirdiği bu güncelleştirme işlemi oldukça önemlidir. Güncelleme bittiğinde artık kullanıma hazırdır.

Sponsor Reklam

Zemana Antimalware nasıl kullanılır? Programı 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz. Sadece belirli dosyaları tarama istiyorsanız, programın ana sayfasında yer alan “Dosayaları buraya sürükle bırakın” alanından tarama yapabilirsiniz. Bu modda sadece sizin istediğiniz dosyaları tarayacaktır. Diğer mod ise yine programın ana ekranında sağ alt köşede yer alan “Tara” butonudur. Bu buton ise tüm sistemi sizin için tarayacaktır. Oldukça hızlı bir şekilde tarama yaptığını belirtelim. Zemana bulut sistemi ile çalışmaktadır. Yani tanıyamadığı dosyaları kendi sunucularına sormakta, güvenli olup olmadığını internet üzerinden de denetlemektedir. Bu özelliği ile çıkan son zararlı yazılımlara karşı dahi koruma sağlar.

Programı aşağıdaki indirme bağlantılarından indirebilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletinizde android işletim sistemi var ise Zemana kullanabilirsiniz.

Zemana AntiMalware İndir – Bilgisayar Zemana Mobil Antivirüs İndir – Android

Antivirüs, antimalware programları konusunda 1998 yılından bu yana edindiğim deneyimlerle programı oldukça başarılı ve hızlı bulduğumu söyleyebilirim. Bilişim sektöründe güvenlik ürünleri zamanla gelişmektedir, bu nedenle bu programın yıllar içinde daha da iyi olacağını düşünüyorum. Bir Türk firmasına ait olması ülkemiz adına gurur vericidir. Umarız siz de bu programı indirip denersiniz ve bir Türk şirketinin de teknolojide güzel işler yapacağını görürsünüz.

Program ile ilgili sormak istediğiniz her şeyi yorum kısmından bize iletin, size en kısa sürede yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

AVG Antivirüs Kaldırma Programı İndir

Kaldırılamayan antivirüs programları ile ilgili yardım yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazıda sizlere AVG antivirüsü nasıl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.