Marvel Future Fight İndir – Oyna

Süper kahramanların en iyilerinin olduğu Marvel, yepyeni oyunlarla takipçilerini memnun etmeye devam ediyor. Bu sefer MMORPG türündeki oyunuyla kahraman takımızı oluşturacak hem oyundaki görevleri yapacak hem de diğer oyunculara karşı savaşma imkanı yaşayacaksınız. Türkiye’de JoyGame’in desteklediği oyunu siz de büyük bir zevkle oynayacaksınız.

Sponsor Reklam

Marvel Future Fight nasıl oynanır? Oyunun hikaye kısmında S.H.I.E.L.D direktörü Nick Furry bir mesaj gönderiyor. Gelecekten gelen bu mesajda evrenler çarpışmak üzere ve bunu engelleyebilecek tabi ki süper kahramanlar. Siz de bu süper kahramanlar ile hikayede yol alıyor ve bu büyük felaketi önlemeye çalışıyorsunuz. Sinema filmlerinde zevkle izlediğimiz kahramanları geliştirerek kendi takımınızı oluşturuyorsunuz. Oyunda en önemli özelliklerden birisi takım oluştururken bazı kahramanların birbirlerine bonus vermesidir. Yani takımı oluştururken birbirleriyle aynı takımda olan karakterlerin “özel” takım oluşturduğunu ve bonus verdiğini unutmayın.

Oyunda Iron Man (Demir Adam), Spiderman (Örümcek Adam), Dr. Strange, Kaptan Amerika, Thor, Blade ve daha bir çok kahraman yer almaktadır. Ayrıca kötü kahramanlarda oyunda yer almakta ve onlarla da takım kurulabilmektedir. 50’den fazla karakterin yer aldığı oyun sürekli olarak güncellenmekte ve yeni kahramanlar da eklenmektedir.

Sponsor Reklam

Oyunda 6 farklı görev çeşidi vardır. Normal ve Elit olmak üzere hikayenin geçtiği 2 görev bölümü, günlük görevler, özel görevler (filmler için yapılan hikaye görevleri), Bonus görevler ve Düşman Kuşatması görevleridir. Her görevin zorluğu farklıdır. Normal hikaye görevi oldukça kolaydır, fakat Elit hikaye sizi oldukça zorlayacaktır. Ayrıca görevleri bitirdiğinizde aldığınız ödüllerde farklılık göstermektedir. Günlük görevleri kaçırmamanızı özellikle tavsiye ederiz, güçlü kahraman ordusu için Günlük görevlerden aldıklarınıza ihtiyacınız olacak.

Oyun bağımlılık yapacak kadar iyi görüntülere ve ses efektlerine sahiptir. Oynanışı da oldukça zevkli olan bu oyunu aşağıda bulunan Marvel Future Fight İndir butonlarından yükleyebilirsiniz.

Marvel Future Fight İndir – Android Marvel Future Fight İndir – iOS

Oyunla ilgili her türlü soru ve sorununuz için yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.