4 Resim 1 Kelime İndir – Oyna

Son yılların en çok oynanan oyun türlerinden birisi olan soruları resimlerle verilen, resimlere bakarak cevabı bulmaya çalıştığımız oyunlar. İlk olarak Resimli Kelime Bulmaca adıyla çıkan bu oyunlar daha sonra birçok isim de ortaya çıktı. Farklılık getirenler de, kaliteli oyun yapanlarda oldukça beğenildi ve oynanıyor. Yine çok beğenilenlerden birisi olan 4 Resim 1 Kelime oyununu da sizlere bu yazımızda tanıtacağız. Daha sonra oyunu sizler için çözüp cevaplarını sitemize ekleyeceğimizi de belirtelim.

Sponsor Reklam

4 Resim 1 Kelime nasıl oynanır? Oyun aslında oldukça basit bir mantığa dayalıdır. Resimlere bakarak verilen harfleri de kullanarak kelime tahmin edersiniz. Örnek olarak oyunun ilk sorusunu verelim. İlk resimde karnı ağrıyan bir çocuk, ikinci resimde kırmızı renkte mantarlar, üçüncü resim de ise bir yılan ve son resimde üzerinde kuru kafa işareti olan bir ilaç şişesi. Cevap ilk başta hemen aklınıza gelmeyebilir. Ama altta bulunan 12 harfe bakarak cevabın Zehir olduğunu bulabilirsiniz.

Oyunda zorluk seviyesi bulunmaktadır. Kolay ve zor olmak üzere iki farklı oyun modu vardır. İlk başta kolaydan başlayarak kendinizi eğitmenizde fayda vardır. Hem oyuna alışır ve oyunun mantığını da çözebilirsiniz. Daha sonra zor seviye geçerek kendinizi sınama şansınız olur. Oyunda takıldığınız yerlerde “altın” harcayarak ipucu kullanabilirsiniz. Harflerin yanında yer alan “puzzle” parçasına tıkladığınızda size 4 farklı ipucu sunulur. 1 harf ele 19 altın, 1 harf aç 49 altın, ipucu göster 69 altın, doğru cevap 99 altın’dır. Her soru çözdüğünüzde 5 altın kazanırsınız, ayrıca oyunun sunduğu reklamları izleyerek 15 altın kazanabilirsiniz. Altınlarınızı dikkatli kullanmanızda ise fayda vardır, gerçekten takıldığınız sorularda kullanmanızı öneririz.

Sponsor Reklam

Bu eğlenceli güzel zeka oyunu aşağıda bulunan 4 Resim 1 Kelime İndir butonlarından cihazınıza indirebilirsiniz. Oyunun hem android hem de iOS sürümleri mevcuttur. Zeka oyunlarını sevenler, eğlenerek ve öğrenerek bu oyunu zevkle oynayacaklarına eminiz.

4 Resim 1 Kelime İndir – Android 4 Resim 1 Kelime İndir – iOS

Oyunla ilgili görüşlerinizi bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Oyunun tüm cevaplarını çok yakında sitemizde bulacaksınız. Oyuna ait tüm cevaplara ulaşmak için 4 Resim 1 Kelime Cevapları yazımıza bakabilirsiniz.

4 Resim 1 Kelime ile ilgili yardım videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.