Extreme Bikers Oyna

Web siteme sizler için en kaliteli oyunlara eklemeye devam ediyorum. Motosiklet oyunlarını herkes sevdiği için ilk oyunları motosiklet ağırlıklı yapıyorum. Kendim zevkle oynamadığım hiçbir oyunu buraya eklemediğimi belirteyim. Bugün size tanıtacağım oyun Extreme Bikers’da oldukça zevkli ve zorlayıcı bir oyundur.

Sponsor Reklam

Extreme Bikers Nasıl Oynanır? Bu oyunda her seviyede belli bir sürenin altında kalarak haritayı bitirmeli ve yıldız kazanmaya çalışmalısınız. Oyunda inanılmaz zor seviyeler yer almaktadır. Öyle tek seferde 3 yıldız yapanı tebrik ederim şimdiden. Oyunda tüm seviyelerde 3 yıldız yapan ekran görüntüsü atsın yorum kısmından özel olarak tebrik edip, yazıya ismin ekleyeceğim.

Sponsor Reklam

Oyunda 360 derece döndüğünüz engeller, patlayan variller, dönen çarklar, demir tuzaklar ve daha ne ararsanız vardır. O kadar çeşitli engeller var ki her birinden kurtulmak için daha çok beceri gerekmektedir. Siz de motosiklet oyunlarında yetenekliyim diyenlerdenseniz, bu oyun boyunuzun ölçüsünü alabilir.

Extreme Bikers Oyna

Seviyelerde daha kısa sürede bitirmek için taklalar atmanız gerekmektedir. Her bir takla 1 saniye bitirme sürenizden eksiltir. Bazı zıplamalarda 2 takla atarak 2 saniye bonus alabilirsiniz. Tabi düzgün bir şekilde iniş yapmazsanız seviyeden 1 yıldız almanız bile zor. Oyunda 3 yıldız yapabilmek için bu taklaların hepsini iyi değerlendirmeniz gereklidir. Aksi takdirde inanın belirtilen saniyenin altında bitirmeniz imkansızdır. Her seviyede parkur uzunluğu, takla atabileceğiniz engeller değiştiği için hedef sürelerde değişmektedir.

Oyunla ilgili aklınıza takılanları, sormak istediklerinizi yorum kısmından bana sorabilirsiniz. Bu arada oyunla ilgili başarılarınızı da yine ekran görüntülü paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

X O X Oyna

Herkesin rahatlıkla oynayabileceği zeka oyunu XOX artık indirkaydol’dan erişebileceksiniz. Eskiden defterde yada tahtada oynadığımız bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.