TikTok Şifre Değiştirme

Popüler video ve resim paylaşım uygulaması TikTok’ta şifrenizi nasıl değiştireceğinizi ekran görüntüleriyle detaylı bir şekilde size anlatacağım. Takıldığınız bir adım olursa çekinmeden yazının sonunda yer alan yorum kısımlarından bana iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

TikTok şifre değiştirme işlemi için hesabınızı girebiliyor olmanız gereklidir. Eğer hesabınız  telefonunuzda açıksa şifrenizi değiştirebilirsiniz. Kullandığınız şifreyi girmeden hesabınızın şifresini değiştirebilirsiniz.

İlk olarak uygulamayı açıyoruz ve sağ altta yer alan profil resmine tıklıyoruz. Karşınıza profiliniz gelecektir.Profil pencerenizde sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklayın.

Sponsor Reklam
TikTok Şifremi Değiştirmek İstiyorum

Burada hesabınızla ilgili ayarları yapabileceğiniz kısma gelirsiniz. “Hesabımı Yönet” yazısına tıklayın.

TikTok Şifre Değiştirme

Şifrenizi değiştirmek için “Şifre” yazan kısma tıklayın.

TikTok Şifre Sıfırlama

Artık şifrenizi yazacağınız kısma geldiniz. Burada en az 8 karakterli içinde harf ve sayı olan hatta bir de özel karakter olan şifre yazın. Şifrenizin güçlü olması için bu önerilerimi dikkate almayı unutmayın. Güçlü bir şifre önerisi olarak: 1nd1r@k4yd0l! gibi bir şifre verirseniz şifrenizi kimse deneyerek ele geçiremez. Tabi lütfen bu öneri şifresini kendi güvenliğiniz için kullanmayın.

TikTok Şifre Yardım

Yeni şifrenizi yazdıktan sonra sağ altta yer alan “okey” işareti yeşil olacaktır. Ve tıkladığınızda TikTok şifreniz değişmiş olacaktır. Adım adım anlattığım bu işlemle ilgili olarak takıldığınız yer olursa bana yorum kısmından sorularınızı iletebilirsiniz. Ayrıca TikTok yada başka uygulamalarla ilgili takıldığınız her şeyi bana sorabilirsiniz. Sizler için yardım yazıları hazırlamaya devam edeceğim.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

5 Yorumlar

  1. hiçbir güvenlik seçeneğine ulaşamayanlar

  2. Aklmdan çkdi şifre

  3. Tiktok hesabımi unutdum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.