Forge Of Empires Kaydol – Oyna

Forge of Empires bilgisayarınızda herhangi bir kurma işlemi gerektirmeden, internet tarayıcınız üzerinden oynanabilen bir MMO strateji oyunudur. Taş devrinden başlayan macerada sahibi olduğunuz topraklarınızı ve ülkenizi geliştirerek gelişmiş çağlara doğru ilerleyeceksiniz. En fazla beğenilen strateji oyunlarından biri olan Forge of Empires oyununa ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle birlikte kayıt olup, oyunu oynamak için yazımızın sonundaki Forge of Empires Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Forge of Empires Nasıl Oynanır? Forge of Empires oyununda farklı tarihi çağlarda bir gezintiye çıkacak, kendi şehrinizi oluşturup geliştireceksiniz. Strateji oyunlarda olduğu gibi çağ atlama şeklinde ilerlediğiniz oyunda her çağın kendine ait özellik ve teknolojisi bulunan şehirler inşa edebilirsiniz. Geniş bir içerikle dikkat çeken oyunda küçük bir şehirle maceraya başlayıp, tüm dünyayı ele geçirme imkanını elde edebilirsiniz. Kurduğunuz şehirlerdeki ekonomik gelişmeleri yaptıktan sonra, ordu sistemlerini geliştirip güçlü bir ordu kurabilirsiniz. Savaş esnasında iyi bir stratejinin kullanılmasının önemli olduğu oyunda PvP oynarken eğlenceli dakikalar geçireceğiniz tahmin ediyoruz.

Forge of Empires Yardım? Inno Games firması tarafından piyasaya sürülen oyun, en iyi online strateji oyunu olma iddiasıyla çıktı ve tahminlerin üzerinde başarı elde etti. Bu başarısında şüphesiz gelişmiş grafiklerin yer almasının payı da oldukça fazla. Ayrıca oyunda savaş esnasında kendinizi tamamen oyunun içinde hissetmenizi sağlayan ses efektleri de mevcut. Çağın gereklerine göre teknolojik gelişmeler yapıp, bunları ülkenize ve dolayısıyla ordunuza yansıtıp başarılı olmaya çalıştığınız oyunda üst teknoloji donanımlı ordular meydana getirip sınırlarınızı daha rahat genişletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Forge of Empires Kaydol? En iyi MMO strateji oyunlarından biri olan Forge of Empires’a kayıt olmak da oldukça kolay. Sizin için aşağıda verdiğimiz Forge of Empires Kaydol – Oyna butonuna tıkladığınızda açılan sayfadaki “kullanıcı adı, şifre ve e-posta adresi” kısımlarınındaki boşlukları doldurduktan sonra, oluşturduğunuz bu kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yapabilir, hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Forge of Empires’da oyuna Taş Devri’nden başlıyorsunuz. Daha sonra ise sırasıyla Tunç Devri, Demir Devri, Erken Dönem Orta Çağ, Zirve Dönem Orta Çağ, Geç Dönem Orta Çağ, Sömürge Çağı ve Sanayi Çağı olmak üzere tarihte kısa bir gezintiye çıkıyorsunuz. Bu çağlarda ilerlerken önemli olan o çağın teknolojik gelişmelerini takip edip kendi ülkenize uygulamanızdır. Böylece başarının anahtarını yakalayabilirsiniz. Ayrıca yine çağa uygun olan binalar kısmında; Konut, Üretim, Ürün, Kültür, Askeri, Yollar ve Süslemeler yapabiliyorsunuz. Bu çağlarda yaşarken, oyunun gidişatını daha iyi anlamak için gelişmiş haritaları kullanacaksınız. Kıta haritası adı verilen bu haritalar sayesinde çevreniz, komşularınızın ya da kıtada meydana gelen gelişmeleri rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Oyuna yeni başladığınızda size yardımcı olmak için bir eğitmen karşınıza çıkacak. Bu eğitmen oyunun temel bilgileri hakkında sizlere bilgi verecek. Oyunu genel mantığını iyi anlamak için bu eğitmenin iyi takip etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca oyunda birbirinden zevkli görevler bulunuyor. Oyunda ilerledikçe yerine getirilmesi zorlaşan bu görevleri yaptıkça puanlar kazanacak ve oyunu daha eğlenceli hale getirebileceksiniz. Bunların yanında oyundaki önemli kısımlardan biri de şehirlerdir. İyi bir şehir oluşturmak için para ve erzakları düzenli olarak üretmek önemlidir. Bu gelişmişliğinizin sayesinde yeni binalar ve güçlü ordular oluşturabilirsiniz. Bu başarılı olma yolunda diğer bir önemli unsur da vatandaşlarınız mutluluğudur. Bu mutluluğu da gelişmiş ekonomik seviyelerle elde edebilirsiniz.

Forge of Empires’da ilerledikçe size yardımcı olacak göstergeler bulunur. Şehir görüntüsünün üst tarafında ve ortada Forge İlerleme Puanınız gösterilir. Buradaki limit dolana kadar her saat başı bir puan kazanırsınız. 10 saat sonrasında ise maksimum limite ulaşırsınız. Kazandığınız bu puanları harcadığınızda zaman yeniden başlar. Bu puanları daha etkili binalar ve güçlü ordular oluşturmak, üretim yapmak için kullanabilirsiniz. Oyunda başarılı olmanızın diğer bir yolu da Ürünler kısmını etkili kullanmanızdan geçiyor. Bunun için iyi bir planlama yapmalısınız. Ürünleri hızlı üretip yüksek karla satmaya çalışmalısınız. Bina alanlarınızı işlevsel kullanıp, ürünlerinizin çürüyüp değer kaybı yaşamasını engellemelisiniz. Ve en önemli kısımlardan biri de mutluluk seviyenizi sürekli kontrol edip, bu oranı yüksek tutmaya çalışmalısınız.

Geniş bir içerik ve gelişmiş grafiklerle karşımıza çıkan en iyi MMO Strateki oyunlarından biri olup, dünya genelinde ses getiren Forge of Empires oyununa ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle beraber kayıt olup, oyunu oynamak için aşağıdaki Forge of Empires Kaydol – Oyna butonuna tıklayın.

Forge of Empires KAYDOL-OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.