PCMedik İndir

PCMedik programı bilgisayarınızı hızlandırıp ve bilgisayar ayarlarınızı sistem çökmelerine karşı koruyacak oldukça kullanışlı bir araçtır. Direkt olarak Windows kaydını ve sistem dosyalarını optimize ederek sizlere daha hızlı ve sorunsuz bir Wİndows İşletim Sistemi sunan PCMedik programını indirmek için yazımızın sonundaki PCMedik İndir ya da hemen yukarıdaki indir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

PCMedik Nasıl Kullanılır? Bilgisayarınızdan daha iyi performans almak için düzenlemeler yapan program kullanıcı dostu bir arayüzle hazırlanmış. PCMedik programı bu düzenlemeleri yaparken hiçbir sistem kaynağı ya da donanım bilgisine ulaşamayacağından, sisteminizde hiç bir kilitlenme, donma yaşamazsınız. Uygulamayı yükleyip, kullandıktan sonra bilgisayarınızın hemen hızlandığını fark edeceksiniz. Böylece artık sürprizlerle karşılaşmayıp, kilitlenmeler yaşamayacak, bilgisayarınızı daha verimli kullanabileceksiniz. Tek bir uygulamayla gereksiz uygulamaları kaldırabileceğiniz programı denemenizi tavsiye ederiz.

PCMedik Yardım
PCMedik Yardım

PCMedik Yardım? Geniş bir içerikle Over Clock (hız aşırtma) desteği bulunan programla derin bir sistem analizi yapıp, hataları tespit edip, gereksiz kısımları ortadan kaldırabilirsiniz. Bütün Windows sürümleriyle uyumlu çalışabilen program yazılım ve donanımlar arasındaki uyumsuzlukları onarıp, sorunların giderilmesine yardımcı olduktan sonra bilgisayarınızı aldığınız ilk gün ki performansa yakın bir performansa ulaşabilirsiniz. Diğer bilgisayar hızlandırıcı programlara göre daha başarılı bir grafik çizen PCMedik alanındaki en iyi program olarak çoğu kullanıcı tarafından belirtilmektedir. PCMedik Nasıl Kurulur? Sizler için verdiğimiz PCMedik butonuna tıklayarak, hemen indirme işlemine başlayabilirsiniz. Ayrıca bir kurulum gerektirmeyen programda, indir botuna tıkladığınız uygulamanız exe uzantılı, direkt çalıştırma uygulamasını indirmiş oluyorsunuz. İndirdiğiniz pcmedik.exe dosyasına çift tıkladıktan sonra buradaki 5 dil seçeneğinden birini seçiyorsunuz. Sonraki adımda açılan penceredeki “I accept the agreement” butonunu işaretleyip “next”e tıkladığınızda, programın nereye kaydedileceğini seçip, “next”e basıp, onaylıyorsunuz. Artık program yüklenmeye hazır. Son olarak da “install” botuna tıklayıp programı yükleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

PCMedik çökme gibi sorunları ortadan kaldırıp bilgisayarınız performansını arttırmada oldukça etkili olan bir programdır. Siz de ücretsiz olarak PCMedik programının 28 günlük deneme versiyonunu indirmek istiyorsanız, aşağıdaki PCMedik İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

PCMedik İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.