Free Aqua Zoo Kaydol – Oyna

Free Aqua Zoo, Upjers firması tarafından yayınlanan ve yükleme ve indirme yapmaya gerek kalmaksızın internet sağlayıcı (browser) üzerinden oynanabilen bir tür online oyundur. Free Aqua Zoo oyununa yeni başlayan her oyuncu küçük ve içerisinde sadece 1 tane balık olan bir akvaryum sahibi olarak oyuna başlamaktadır. Bu oyundaki amaç ise içinde yalnızca 1 balık olan bu küçücük akvaryumu mümkün olduğunca büyütmek ve içerisini türlü türlü balık çeşidiyle doldurmaya çalışmaktır. Ayrıca akvaryumu sadece balıklarla doldurmak yeterli değildir aynı zamanda bu balıkların bakımını en iyi şekilde yapmak gerekmektedir. Bu zevkli simülasyon oyunu hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Sponsor Reklam

Free Aqua Zoo Nasıl Oynanır? Bütün oyunlarda olduğu gibi Free Aqua Zoo’da da amaca ulaşmak için öncelikle para kazanmak gerekmektedir. Ayrıca balıkları mutlu etmek için akvaryumu temiz tutmalı ve onların eğlenmesini sağlayacak çeşit çeşit süsler ve yemekten hoşlandıkları yemlerden almak gerekmektedir. Oyunda bulunduğunuz bölgenin yakınlarında yer alan küçük nehirde balık avlamaya çıkabilir, bu avlanma sırasında oltaya gelen balıklar ise istenirse akvaryumda beslenebilir ya da balıklara meraklı başka müşterilere satılabilmektedir. Nehirdeki avlanma sırasında yakalanan balığın seviyesi ne kadar yüksek olursa meraklı müşteriler o balığa o kadar fazla para ödeyecektir. Elbette ki balık tutabilmek için öncelikle marketten yem almak, yem alabilmek için de para kazanmak gerekmektedir.

Free Aqua Zoo Yardım: Free Aqua Zoo’da akvaryum zaman içinde kirlenebilir ve bu kirlenme balıkları olumsuz etkileyebilmektedir. Böyle bir olumsuzluk yaşanmaması için süngerle akvaryum arada sırada temizlenmelidir. Eğer oyuncu isterse akvaryumuna bir salyongoz satın alabilir ve temizlik işini salyongoza bırakabilir. Ayrıca oyunda arkadaşlar eklenirse, oyuncunun oyunda olmadığı zamanlarda arkadaşlarının yardımını alabilir. Oyunun oldukça eğlenceli olan bir tarafı, oyuncu akvaryumunu renkli ve çeşit çeşit stickerlar sayesinde farklı görünümlere sokabilmekte ya da marketten alacağı süs eşyalarıyla balıkları için daha elverişli bir yaşam alanı oluşturabilmektedir.

Sponsor Reklam

Oyunun Türkçe sunucusu kapanmıştır, fakat dünyada hala 2 adet sunucusu bulunmaktadır. Siz de bu oyunu oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan Free Aqua Zoo Kaydol butonuna basın, açılan sayfada aşağıda bulunan “Play for free” yazısına tıklayın. Daha sonra açılan ekranda server (sunucu) seçin, name (isim) yazın, email (eposta) girin, password (şifre) belirledikten sonra “register” diyerek oyuna kayıt olun. Artık Free Aqua Zoo oynayabilirsiniz.

Free Aqua Zoo Kaydol

Free Aqua Zoo
Free Aqua Zoo
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.