Goal United Kaydol – Goal United Oyna

Goal United göze çarpan grafikleri, son derece kullanışlı menüsü ve 15 taneden fazla dil seçeneği olmasına rağmen oynanışı çok da basit olan bir oyun değildir. Bu yüzden ilk olarak oyun platformunu çok iyi öğrenmek gerekmektedir. Oyuna giriş sırasında ve çıkışta reklam olmaması, sürekli geliştirilen bir oyun olması ve düzenli eklemelerle güncellenmesi nedeniyle oyuncuyu sıkmayan bir oyundur. Ayrıca gerçek parayla satın alınabilen ve oyuncuya avantaj sağlayan hiçbir özelliğinin olmaması da bu oyunu daha da tercih edilebilir yapmaktadır. Oyuna uzun süre girilmese dahi hesap açık kalmaktadır. Goal United’da ayrıca son derece geniş ve kapsamlı olan oyun kılavuzunda yer alan ipuçları oyunun ilk andan itibaren kolay anlaşılmasını sağlamaktadır. Oldukça gelişmiş grafikleri ve SMS uyarı sistemi gibi özellikleriyle de dikkat çekmektedir.

Sponsor Reklam

Goal United Yardım: Oyuna başlarken öncelikle, hesap oluşturmak yani kulüp kurmak gerekmektedir. Son derece basit bu kayıt işlemi için Goal United’ın ana sayfasına giriş yapılır ve menajer ismi, şifre ve e-mail adresleri gibi bilgiler girilir. Ancak şifre belirlerken 3. kişler tarafından tahmin edilemeyecek bir şifre almaya dikkat edilmelidir. Daha sonra, gizlilik sözleşmesi ve kullanım koşullarını onaylayarak kayıt müracaatının yapılmasından sonra oyundan bir e-mail gelecektir. Gelen e mailde yer alan link’e tıklanmasından sonra oyundaki hesap aktive olacaktır.

Hesap aktif olduktan sonra artık yapılacak tek şey menajer ismi ve şifre ile oyuna giriş yapıp klüp açmaktır. Burada dikkat edilmesi gereken tercih edilecek kulüp ismini ve ait olduğu ülkeyi iyi belirlemek gerekmektedir. Zira gerçek klüp isimleri ve markaların seçilmemesi gerekmektedir. Ayrıca kolay iletişim kurulabilecek bir ülkeyi tercih etmek de uygun olacaktır. Oyuna müracaat formu doldurulup gönderildikten sonra maksimum 24 saat içerisinde onaylanacaktır.

Sponsor Reklam

Goal United nasıl Oynanır? Oyun da kulübünüzü oluşturduktan sonra sistem size otomatik oyuncular sunacaktır. Açık arttırmadan oyuncu olarak kulübünüzü güçlendirebilirsiniz. Tabi bunun için para kazanmanız gerekmektedir. Para kazanmak için ise sponsor antlaşmaları yapmalı, stadyum bilet gelirlerini arttırmalısınız. Oyun bu anlamda gerçek hayat simülasyonudur. Stat büyütmek gelirin artması için önemlidir. Eğer takımınız iyi gidiyorsa bilet fiyatlarını da yükselterek gelirinizi arttırabilirsiniz. Oyun için de antrenman çeşitleri ile oyuncularınızı geliştirebilirsiniz. Transfer yaparken de geliştirme yaparken de genç oyunculara önem vermelisiniz. Genç oyunculara para harcamanız da önemlidir. Takımınız ancak bu şekilde daha güçlü olacaktır.

Oyun hakkında yardım isteklerinizi olursa yorum formlarını kullanarak bizden yardım isteyebilirsiniz. Yılların eskitemediği Goal United’a katılmak için aşağıda bulunan Goal United Kaydol butonuna tıklayın.

Gaol United Kaydol

Goal United
Goal United
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.