GodsWar İndir – Godswar Kaydol

GodsWar, Mayıs 2009 yılında IGG tarafından üretilmiş olan ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Düşük görüntü kalitesi ve son derece yüzeysel grafikleri sebebiyle küçük bir kurulum dosyasına sahip olduğundan düşük sistem özellikli bilgisayarlarda da rahat bir şekilde oynanabilmektedir. Oyun için ayrıca facebook hesabı gerekmektedir. Antik Yunan temalı olan GodsWar, Yunan Mitolojisine ait çeşitli ögelerle zenginleştirilmiş durumdadır.

Sponsor Reklam

Oyuna yeni başlandığında sadece verilen görevler yerine getirilerek hızlı ve kolay bir şekilde seviye (level) atlamak mümkündür. EXP oranının aynı tür MMORPG oyunlarına kıyasla daha yüksek olmasından dolayı GodsWar’da seviye atlamak çok daha kolaydır. Ayrıca tamamlanılan her görev sonrasında kazanılacak çeşitli kıyafet, eşya ve paralarla oyuncu karakterini daha güçlü ve dayanıklı bir hale getirebilmektedir. Sahip olunan paraya göre ihtiyaç duyulan malzemeler satın alınabilir ve kristallerle kullanılan eşyaların seviyesi yükseltilebilir.

GodsWar’da bulunan pet sistemi sayesinde oyuncular kendilerine bir yol arkadaşı seçebilir ve seviyesini daha da yükselterek daha güçlü hale gelmesini sağlayabilmektedir. Bazı petler düşmanlara karşı savaşır bazıları ise savaşmaz. Pet satın alınırken bu duruma dikkat edilmelidir. Ayrıca oyuncu sahip olduğu petlerin daima yanında olmasını istiyorsa, onları düzenli olarak beslemelidir.

Sponsor Reklam

Oyunda farklı özellikler barındıran 4 farklı sınıf bulunmaktadır. İlki Warrior (Savaşçı) sınıftır. Koruyucu kalkan bulundurabildikleri için yüksek korumaya sahiptirler ve PvP’lerde tank görevi yaparlar. Champion (Şampiyon) sınıfı ise Warrior’lara göre daha saldırgan olmalarından dolayı savunma özellikleri yeterince gelişmemiştir. Mage (Büyücü) sınıfı sahip oldukları özel büyüleri ile canavarlara ve düşmanlara oldukça yüksek hasar verebilme özelliğine sahiptir. Buna rağmen savunma sistemi en düşük olan sınıftır. Priest (Rahip) sınıfı iyileştirme güçleriyle partilerin vazgeçilmez karakteri haline gelmiştir. Savaş ve boss mücadelelerinde takım arkadaşlarının enerji puanını yükselttikleri için oldukça değerlidirler.

Ekran görüntülerinde de görüldüğü gibi sevimli karakterleri olan bu oyunu yukarıda bulunan GodsWar indir kısmından bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. Godswar oynamak için bir adım daha vardır. Bu adımda da aşağıda bulunan Godswar Kaydol butonunu kullanarak oyun hesabı açmanız gerekmektedir. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun da binlerce oyuncu ile oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

Godswar Kaydol

Godswar
Godswar
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.