Free Mouse Clicker İndir

Oyunlarda tıklama bazen çok sıkıcı ve dertli olabiliyor. Ya da bir program da sürekli aynı yere tıklamanız gerekebiliyor. İşte bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz “aşırı” kolay, bilgisayarı kasmayan, çok az yer kaplayan, kuruluma bile gerek duymayan ve üstüne üstlük tamamen ücretsiz Free Mouse Clicker işinize yarayacaktır. Bu yazıda sizlere hem indirme bağlantısını hem de programı nasıl kullanacağınızı ayrıntılı olarak anlatacağız.

Sponsor Reklam

Aracı indirmek için aşağıda bulunan Free Mouse Clicker İndir butonuna basın. Toplam boyutu 0.5MB olan program kurulum istemez. İki kez tıkladığınızda program açılacaktır. İsterseniz indirdiğiniz yerde üzerine sağ tıklayarak masaüstüne kısayol oluşturabilirsiniz.

Free Mouse Clicker İndir

Free Mouse Clicker Nasıl Kullanılır? Aracı açtığınızda aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Başka bir menüsü – ayarı yoktur. Tüm ayarları bu ekran üzerinden yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam
  • Click Interval – Tıklama Aralığı: Hours saati – minutes dakikayı – seconds – saniyeyi ve milliseconds saliseyi gösterir. Resimde her 5 saniyede bir fare işareti (cursor) neredeyse oraya tıklayacaktır.
  • Hot Key – Kısayol Tuşları: Programı başlatmak için “Ctrl +F2” tuşlarına durdurmak için ise “Ctrl+F3” tuşlarına basmalısınız. Ayrıca aşağıda bulunan “start” ve “stop” butonları ile de başlatıp durdurabilirsiniz. Ama bu kısayolları unutmayın, çünkü program çalışırken yani fare sürekli bir yerlere tıklarken durdurmak “zor olabilir”. Ayrıca kısayol tuşlarını değiştirirken F tuşları seçmeniz de iyi olur aksi takdirde oyununuzda yada programda başka bir şeyi aktif edebilirsiniz.
  • Mouse Action – Fare Aksiyonları: Mouse seçeneğinde left button – sol tıklama; rigt button – sağ tıklama anlamına gelir. Action seçeneğinde ise single click – sol tıklama; right click – sağ tıklamadır.
Free Mouse Clicker İndir

Kullanımı çok kolay olan en basit ve en hızlı fare tıklama programı olan Free Mouse Clicker ile ilgili sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmından bana iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.