French Kiss – Fransız Öpücüğü Oyna

Bizim zamanımızda böyle oyunlar yoktu, olsaydı çok kız/erkek arkadaşım olurdu diyenleri duyar gibiyim. Gerçekten teknolojinin gelişmesi ve hayatımıza her anlamda girmesi ile ilişkiler bile değişti. İşte French Kiss oyunu aşkını ilan edemeyenler, platonikler ve sanal ortamda da olsa aşklarını beraber yaşamak isteyenler için mükemmel bir oyun. Oyun da aşkınızı göstermek isteyenler kesinlikle kaçırmasın.

Sponsor Reklam

Güzel kızları ve yakışıklı erkekleri ile oyun sizi baştan çıkartmasın. Bu uyarıyı oyunun güzel grafiklerine dayanarak söylediğimizi belirtelim. Oyunda amacınız partnerinizi verilen görevleri yaparak baştan çıkartmak, onu “tavlamak” ve nihai sonuç Fransız öpücüğü için uğraşmaktır. Oyunun tam adı French Kiss God of Seduction’dır. İsminden de anlaşılacağı gibi Fransız öpücüğü için baştan çıkartmanın tanrısını olmaya çalışırsınız.

Oyunun başında cinsiyetinize göre Gabrielle yada Gabriel ile flört etmeye başlıyorsunuz. Binalar satın alıyor ve partnerinizi bu binalarda eğlendiriyoruz. Mesela kahve dükkanı, sinema salonu, fotoğraf kulübesi, ayakkabı dükkanı, dondurmacı, disko vb. birçok farklı eğlence ve buluşma mekanı yer almaktadır. Bu dükkanları yapmak için ise Nebulin adı verilen bulut parçalarına ve coins (oyun parası) ihtiyaç duyarsınız. Bulutların üzerindeki mekanınızda Nebulin’leri toplayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

French Kiss oyununda ilerledikçe daha fazla kişi ekleyerek görev yapabiliyorsunuz. Burada kız/erkek arkadaşı olanların dikkatli olmasında fayda var. Çünkü gerçek isimlerde kişileri oyuna ekleyebiliyorsunuz. Yanlış birisini eklemek ciddi kavgalara sebep olabilir, biz şimdiden uyaralım. Görevlerle de ilerledikçe hem mekan sayısını artırabilir, hem de dekorasyonlarla alanınızı güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca alanı genişletme vb. birçok işlemi de yine oyun içinde yapabilirsiniz.

Platonik aşıklar, aşklarını bir türlü açıklayamayanlar için oldukça işe yarar bir oyun. Oyuna başlayın ve sevdiğiniz kişiyi oyuna ekleyerek, oyunun paylaşım yapmasına izin verin. Aşkınıza karşılık alıp alamayacağınızı bilmiyoruz ama “seviyorsan git konuş bence” felsefesinin yanındayız. Siz de French Kiss oynamak için aşağıda bulunan French Kiss Kaydol butonuna basın. Oyunu facebook hesabınızla oynayabileceğinizi hatırlatalım. Herkese aşkta bol şans diliyoruz.

French Kiss Kaydol – French Kiss Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.