Bizim Çiftlik Sahil İndir – Oyna

Bugüne kadar tüm dünyada 50milyon’dan fazla insanın oynadığı Bizim Çiftlik yeni versiyonları ve oyunları ile sevenleriyle buluşuyor. Hiç bitmeyecek bir sevda olan Bizim Çiftlik oyunun Android ve iOS cep telefonları, tabletleri için olan bu sürümünün adı Bizim Çiftlik Sahil’dir. Siz de çiftlik oyunlarını ve özellikle de Bizim Çiftliği seviyorsanız yazımızı dikkatlice okuyarak yeni versiyonu oynamaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunun ilk sürümlerinde yer alan ve vazgeçemediğimiz her şey yeni sürümünde de bulunmaktadır. Üstüne yeni özellikler, yeni binalar ve deniz hayvanlarının da eklendiği oyun eğlenceyi arttırmış diyebiliriz. Sıkılmadan keyifle oynayacağınız oyunda deniz anasından mürekkep bile üreteceksiniz. Aşağıda bulunan resimler size Bizim Çiftlik Sahil nasıl oynanır hakkında bilgi verecektir. Yardım resimlerini dikkatlice inceleyin, takıldığınız yerleri de bize sormaktan çekinmeyin.

Oyunda çiftliğimiz artık sahil kenarında ve deniz ürünleri de oyunun içinde yer almaktadır. Küçük bir limana sahip olduğunuz oyunda denizin ve güneşin tadını da oyunu oynarken çıkartabileceksiniz. Üstelik yine ücretsiz olarak oynayacaksınız. Aylık görevler, yenilenen takvim ve daha birçok ekstra ile Bizim Çiftlik Sahil oynamaktan vazgeçmeyeceksiniz.

Sponsor Reklam

Bizim Çiftlik Sahil’de karşılaşabileceğiniz en büyük sorunlardan bir tanesi arkadaş sıkıntısı olabilir. Bu nedenle arkadaş eklemek ve görevleri beraber yapabilmeniz için aşağıda bulunan Yorum Yap kısmını kullanabilirsiniz. Direk facebook hesabınızla yorum yapabildiğiniz kısıma “Beni arkadaş olarak ekle” demeniz yeterlidir. Böylelikle oyunu beraber oynayacağınız birçok arkadaşınız olacaktır.

Cep telefonu ve tabletler için yayınlanan bu sürümün en büyük avantajı tabi ki artık istediğiniz yerde oyunu oynama şansı elde etmenizdir. Artık çiftliğinizi hiçbir şekilde geride bırakmayacaksınız. Ürünleriniz solmayacak, hayvanlarınız aç kalmayacak. Siz de Bizim Çiftlik Sahil oynamak için aşağıda cihazınıza uygun bağlantılara tıklayabilirsiniz. Bizim Çiftlik Sahil indir butonlarından sonra arkadaş ihtiyacınız varsa “Yorum Yap” kısmını kullanmayı da unutmayın.

Bizim Çitlik Sahil İndir – Android   Bizim Çiftlik Sahil İndir – iOS

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

8 Yorumlar

  1. Bilgi Virüsuzmanı

    Bizim Çiftlik Sahil oynayanlar arkadaşa ihtiyacım var, ekleyin lütfen.

  2. Bilgi ben seni ekledim. Diğer Bizim Çitflik oynayanlar beni de ekleyebilir.

  3. Yeni gyorevler ne dir?

    • Yeni görevler oyunda ilerleyen seviyelerde çıkmaktadır. Bizim Çiftlik Sahil’de yeni binalar da yer almaktadır. Bu binaları yapmadan yeni Çiftlik görevleri gelmemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.