Garbage Garage Kaydol – Oyna

Sizlere indirkaydol ekibi olarak ilginç ve farklı oyunları tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda farklı tarzda olan ve ünlü Alman Reality Show’dan  esinlenilen, Ludolf Kardeşlerin yaptıklarını sanal ortama taşıyan Garbage Garage hakkından bilgi vereceğiz. Özellikle araba tutkusu olan oyuncuların mutlaka denemesini tavsiye ettiğimiz Garbage Garage oyununda, adım adım kendi hurdalığınızı oluşturacak ve hurdalık arabalardan en yararlı parçaları çıkarıp kullanarak sıfırdan mekanik ve ticaret öğrenebileceksiniz. Tarayıcı tabanlı bu çevrimiçi simülasyon oyununa ücretsiz kayıt olup, oyunu Türkçe oynamak için yazımızın sonundaki Garbage Garage Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Garbage Garage Nasıl Oynanır? Upjers oyun firması tarafından yayınlanan Garbage Garage ücretsiz ve Türkçe olarak oynanabilmektedir. Öncelikle şunu söylemeyelim; oyunda araba yarışı yapmayacaksınız. Oyunda bir hurdalığa ve dolayısıyla bir otoparka sahipsiniz. Bu hurdalıkta araba, kamyon, uçak, tekne, tank gibi motorlu araçlar bulunacak. Siz bu araçları uygun fiyatlardan satın alıp, araçların içerisindeki yararlı parçaları tespit ederek satacak ve bu satış işleminden para kazanacaksınız. Oyunun temeli bu şekilde olup, bu işlemleri yaparak kar elde etmeye çalışacaksınız. Ayrıca hurda araçlardan çıkardığınız yararlı parçaların fiyatlarını takip ederek daha karlı satışlar yapabilirsiniz. Bu parçaların değerleri 2 saniyede bir değişmekte olup, arada takip ederek en yüksek karla satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Garbage Garage Yardım? Garbage Garage oyununda hem bir mekanik uzmanı olacak hem de ticareti öğreneceksiniz. Yukarıda anlattığımız gibi yararlı parçaları satarak bir ekonomik güç oluşturacak, sonra elde ettiğiniz karlarla otoparkınızı yani hurdalığınızı büyütebileceksiniz. Böylece daha geniş olan hurdalığınızdan dolayısıyla daha fazla araçtan çıkardığınız parçaları satarak, daha çok kar elde edebileceksiniz. Oyunda sadece alım satım işlemi yapmayacaksınız. İsterseniz araçlardan elde ettiğiniz yararlı parçaları birleştirerek kendinize özel araçlar meydana getirebilirsiniz. Böylece oyunda sıkılmadan ve oyunu daha eğlenceli hale getirerek kendi yapıtlarını ortaya çıkarabilirsiniz. Kısaca Garbage Garage klasikleşmiş oyunlardan sıkılarak, yeni ve farklı bir tarzda oyun arayanlar için denenmesinde fayda gördüğümüz bir oyundur.

Sponsor Reklam

Garbage Garage oyunu bir hurda ve tuning simülasyon oyunudur dersek yanlış söylemiş olmayız. Hurdalığınızdaki yedek parçaları istediğiniz gibi kullandığınız oyunda, milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasında yani diğer oyuncularla yarışmalara katılıp, bir rekabet ortamına girebilirsiniz. Ayrıca oyunda kullanılan grafikleri incelediğimizde, bir simülasyon oyununa göre başarılı bir grafik performansı sergilenmiş diyebiliriz.

Garbage Garage Kaydol? Garbage Garage oyununu oynamak için kısa süren bir üyelik işlemi yapmamız gerekmektedir. Bunun için öncelikle sizler için aşağıda verdiğimiz Garbage Garage Kaydol – Oyna butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladıktan sonra açılan penceredeki Kayıt Ol başlığı kısmındaki “Kullanıcı Adı, E-posta, Parola” boşluklarını doldurup “Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum” kutucuğunu işaretleyip Kayıt Ol butonuna tıkladığınızda, artık Garbage Garage oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

  Garbage Garage KAYDOL-OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.