Gladiatus Kaydol – Oyna

En eski web tabanlı oyunlardan birisi olan Gladiatus tekrar popüler bir şekilde oynanmaya başladı. Biz de bu eski ama zevkli oyunu sizlere detaylı bir şekilde aktaracağız. Oyunun püf noktalarını ve nasıl oynanacağını sizlere sunacağız.

Sponsor Reklam

Gladiatus Nasıl Oynanır? İndirmeden tarayıcı üzerinden oynanan Gladiatus oyunu rol yapma oyunu türündedir. Var olan kahramanınızı arenalarda, zindanlarda ve özel görevlerde savaştırarak geliştirirsiniz. Oyunda ne kadar online olursanız o kadar çabuk ve hızlı gelişir. Sürekli seviye atlayarak da düşmanlarınız karşısında bileğiniz bükülmez hale gelirsiniz. Oyunda karakterinizin kıyafetleri, yetenek puanları daha güçlü olmasını sağlar.

Gladiatus Başlangıç tatiği: Oyunda ilk başta sadece Keşif Seferi yapın ve Karanlık Orman’da Sıçan’a karşı savaşın. Bir iki seviye aldıktan sonra Vaşak’a saldırın. Ayrıca düşen kıyafetleri alıp giymeyi ihmal etmeyin ve her saldırıdan önce kıyafetlerinizin “dayanıklılığını” gözden geçirin. Patheon’dan görevler alarak daha çok altın, deneyim ve kıyafet elde edebileceğini unutmayın. İlk başlarda basit görevler alın, güçlendikçe daha zor görevlere geçebilirsiniz. Uzun süre oyuna girmeyeceğiniz zaman “iş” kısmından kendinize bir iş bularak yüklü miktarda altın kazanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Gladiatus nasıl daha güçlü bir kahraman yapılır? Oyunun başında elde ettiğiniz altınlarla eğitim kısmından “Güç, Beceri, Çeviklik, Dayanıklılık, Karizma, Zeka” yeteneklerine harcayın. Yine oyun başında bunları birbirine yakın bir şekilde götürmeniz daha sonra kendi taktiğinize göre arttırmanız iyi olacaktır. Oyun başında silah, zırh vb. yatırım yapmayın. Keşif Seferlerinden ve Patheon görevlerinden kıyafet, silah ve zırh gelecektir. Elde ettiğiniz ekipmanları da kahramanın üzerindeki “dayanıklılıkları” biten ekipmanlarla değiştirin. Dayanıklılığı biten yada azalan ekipmanları satıp yine yeteneğe yatırmanızda fayda vardır. Düşük seviyelerdeki yüzük, amblem ve kolyeler özellik vermez direk satabilirsiniz.

İş, Arena, Eğitim, Silah Üreticisi, Zırh Üreticisi, Pazar Yeri, Simyacı, Demirhane, Malefiz, Müzayede salonu, Market gibi birçok farklı alanın olduğu oyunda tüm bu alanları kullanmanız gerekir. Örnek olarak silah ve ekipman almak yada satmak için üretici binalarını kullanmalısınız. Ayrıca oyunda yer alan ve keşfedilmesi gereken, düşmanlarla karşılaşılan Hermit, Karanlık Orman, Korsan Limanı, Mist Dağları, Kurt İni, Antik Tapınak, Barbar Köyü ve Haydut Kampı haritaları yer almaktadır.

Oyuna kayıt olmak için aşağıda yer alan Gladiatus Kaydol butonuna basın. Açılan sayfada sol tarafta yer alan menüde “Kullanıcı adı” belirleyin, daha sonra e-posta adresinizi yazın ve son olarak kendinize bir şifre belirleyin. Kaydol dediğinizde anda Gladiatus oynamaya başlayabilirsiniz.

Gladiatus Kaydol

Oyunla ilgili sormak istediklerinizi, görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısımlarından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.