Hall of Heroes Kaydol – Oyna

Hall of Heroes oyunu kapanmıştır!

Sıra bazlı strateji oyunlarını sevenlerin zevkle oynayacağı Hall of Heroes tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak siz oyun sevelere sunulmaktadır. Birçok farklı karakter ve ekipman kullanarak strateji zekanızı tüm dünyaya ispatlayabileceğiniz bir oyun olan Hall of Heroes karakterlerin sevimliliği ile de dikkat çekmektedir.

Sponsor Reklam

Oyunda tüm dünyadan insanlarla birebir kapışma şansınız bulunmaktadır. Özel ekipmanlar ile karşı tarafın 5 kahramanını yok etmeli yada iki kulesini birden yıkmalısınız. Seçeceğiniz taktik tamamen size kalmıştır. Tabi düşmanınızın taktiğine göre stratejinizi değiştirmeniz gerekebilir. Hatta çoğu zaman düşmanınızın taktiğine karşı bir strateji belirlemeniz önerilir.

Oyunda birbirinden farklı özelliklere, artılara ve eksilere sahip kahramanlar bulunmaktadır. Bu kahramanlardan 5 tanesini savaş esnasında kullanabilirsiniz. Aynı tür kahramanı birden fazla kullanabilirsiniz, fakat bir savaşta en fazla 5 tane kahraman kullanabilirsiniz. Kahramanların listesi aşağıda size sunulmuştur.

Sponsor Reklam
  • Şovalye: Saldırdığında düşmanlarını bir kare geri iter.
  • Okçu: En güçlü menzil savaşçısıdır.
  • Süvari: Düşman kahramanları ile yer değiştirebilir.
  • Keşiş: Hem kahramanlarınızı iyileştirebilir hemde düşmana sihirle saldırabilir.
  • Büyücü: Aynı saldırıda 3 düşmana elektirikle zarar verebilir.

Biribirinden farklı bu kahramanların artı ve eksi yönlerini akıllıca kullanırsanız, savaşlardan galibiyet ile ayrılmanız garantidir. Ayrıca oyunda bonus saldırı, savunma, özellik artırıcı eşyalar vardır. Alan saldırısı yapan ateş topu, kahramanınızın saldırı değerini 3 katlayan kristal, kahramanınızın savunmasını arttıran miğfer vb. birçok farklı eşya bulunmaktadır. Tabi bu eşyalarıda zamanlı ve akllıca kullanmak sizi galibiyete taşıyacaktır.

Talim oduyla antrenman yapabileceğiniz oyunda her saldırı sırası size geldiğinde 5 hamleyi 45 saniye içinde yapmanız gerekir. Oyun sizinde ilginizi çektiyse aşağıda bulunan Hall of Heroes Kaydol butonuna tıklayarak oyunu giriş yapabilir ve Hall of Heroes oynayabilirsiniz.

Hall of Heroes Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.