S.K.I.L.L Special Force 2 İndir – Kaydol

Tüm dünyanın en seçkin birlilklerinden gelen askerlerle gerçek bir kapışma yaşamak istiyorsanız S.K.I.L.L Special Force 2, size aradığınız heyecanı sunacaktır. MMOFPS türünde olan oyun, türü içinde dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisidir. Farklı oyun modları ve silah çeşitliliği ile göz dolduran oyun hakkında herşey bu yazımızda sizlere sunulacaktır.

Sponsor Reklam

Special Force (özel birlik) adı altında 6 farklı karakter tipi bulunduran oyunda, dünyanın hayran kaldığı bu birliklerin bir askeri olabilirsiniz. Bu birliklerin hepsinin farklı uzmanlık alanları olduğu gibi, hepsinin savaş yetenekleri üst düzeydedir. Bu kadar üst düzey askerin olduğu bir oyunda aslında tüm iş sizin ne kadar yetenekli olduğunuzla ilgilidir. Oyunda yer alan birlikler ve kısa açıklamaları aşağıda listelenmiştir. Game Forge firmasının sunduğu S.K.I.L.L Special Force 2 oyunun indirme yöneticisi 20 MB olarak aşağıdan indirilebilir. Oyununun toplam boyutu 3.5 GB’dır.

S.K.I.L.L Special Force 2 İndir

  • Delta: Delta Force olarakda bilinen ABD birliğidir. Genellikle ülke dışında görev alan bu birlik silah kaçakçıları ve rehine kurtarma operasyonlarında yer alırlar.
  • Spetsnaz: Rus özel birliğidir ve uzmanlık alanları terörle mücadele ile asimetrik savaş taktiğidir.
  • SAS: Special Air Service (özel hava birliği) açılımına sahip İngiliz özel birliğidir. Sabotaj, rehine kurtarma gibi konularda en eski özel birlik olmalarının deneyimini kullanan birliktir.
  • GIGN: Fransız jandarmasının seçkin askerlerinden oluşan birlik; terörle mücadele, VIP koruma ve rehine kurtarma konularında uzmandır.
  • GAFE: En seçkin Meksika askerlerinin dünyanın en iyi eğitmenleri tarafından eğitilmesi ile oluşmuştur. Gizli operasyonlar konusunda uzmandırlar.
  • UDT: Underwater Demolition Team (sualtı yoketme takımı) seçkin deniz piyadelerinden seçilirler ve özellikle kıyı şeritlerinde görev alırlar.

Yukarda saydığımız seçkin birliklere sahip oyunda aynı zamanda birçok silah çeşidide bulunmaktadır. Piyade tüfeği, özel silah, hafif makinalı, av tüfeği, makinalı tüfek, ikincil silah, keskin nişancı tüfeği ve bombalar adı altın yer alan gruplarda onlarca farklı savaş ekipmanı oyunda bulunmaktadır. Silah çeşidi olarak çok zengin bir oyun olduğunu belirtebiliriz.

Sponsor Reklam

Blasting, single, TDM, Seizure ve Party adı altında modlar bulunmaktadır. Ayrıca oyunda düzenlenen etkinliklerle farklı düşmanlarla savaşma imkanı da bulunmaktadır. Uzaylı istilası bunlardan sadece bir tanesidir. Yani oyun içinde uzaylılara karşı da silah kullanma becerilerinizi gösterme şansınız vardır.

Bu güzel, eğlenceli FPS oyunu için aşağıda bulunan S.K.I.L.L Special Force 2 Kaydol butonuna basarak oyuna kayıt yapmanız gerekmektedir. Oyuna kayıt yaptırdıktan sonra yukarda bulunan S.K.I.L.L Special Force 2 İndir sekmesini kullanarak oyunu indirebilirsiniz. Sizde FPS oyunları seven birisi iseniz silah yeteneklerinizi S.K.I.L.L Special Force 2 oynayarak herkese gösterebilirsiniz.

S.K.I.L.L – Special Force 2 Kaydol

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.