Heroes of Gaia Kaydol – Oyna

Birçok farklı oyun şirketi tarafından yayımlanan ve bir savaş oyunu olarak browser oyunları kategorisinde yer alan Heroes of Gaia, kahramanınızı geliştirerek bu sanal dünyada kılıcınızın hüküm süreceği bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sponsor Reklam

Heroes of Gaia Nasıl Oynanır? Dört temel üzerine kurulmuş olan oyunun üzerine oturduğu temeller erdem, cesaret, efsane ve güzelliktir. Oyundaki grafiklere baktığınız zaman her birinin farklı bir sanat eseri olduğunu görebilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca havuzların, Anka Kuşundan türemiş olan uçan yaratıkların, farklı ırkların ve eşsiz ortamların bulunduğu efsanevi bir içerik de oyunda yerini almaktadır. Oyunda gerçekçi bir savaş sistemi bulunmakla birlikte güçlü düşmanları dize getirerek ve yeni kalelere sahip olarak cesaretinizi göstermeniz ve liderlik yolunda emin adımlarla yürümeniz gerekmektedir.

Heroes of Gaia yardım: Türkiye’de oynanan benzer oyunlara nazaran görsel açıdan, teknolojik ve destek hizmetleri açısından daha üstün bir oyun olarak belirtilmektedir. Çok eski ve gizli bir tarih konusunu ele alarak bu hikâye üzerine kurgulanmış oyunda güzel Tanrıça Gaia’nın hem karanlığın kraliçesi olduğu hem de ışığın prensesi olduğu görülmektedir. Daha sonra onun oğulları yani yeni Tanrıların gelmesi ile bu sanal dünyadaki dengeler bozulmuştur. Oyuna başladığınız zaman yapmanız gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Bunlardan ilki kendinize ikinci bir kahraman almaktır. Bunun için de bir Kahraman Kulesi ve Meyhane inşa edilmesi gerekmektedir, çünkü kahramanlar bu Meyhaneden alınabilmektedir. Günlük görevlerinizi ve kahramanlık görevlerinizi kabul edip tamamlayarak Tecrübe, Şöhret, Kaynak ve başka hediyeler kazanmanız gerekmektedir.

Sponsor Reklam

Heroes of Gaia oyunu içerisinde iken pek çok bina inşa etmeniz gerekmektedir. Bunlardan özellikle yel değirmeni ve su değirmenini günlük olarak ziyaret ederek ücretsiz altın ve ücretsiz kaynak almanız sağlandığı için oyunda oldukça önem taşımaktadır. Siz de Heroes of Gaia oynamak istiyorsan tek yapman gereken aşağıda bulunan Heroes of Gaia Kaydol butonuna basmaktır. Açılan sayfada “play free” yazısına tıklayarak ücret ödemeden oynamaya başlayabilirsiniz. İndirmeden oynanan bu oyunu direk tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz.

Heroes of Gaia Kaydol

Heroes of Gaia
Heroes of Gaia
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.