Heroes of Glory Kaydol – Heroes of Glory Oyna

2015 yılının ilk günlerinde çıkan Heroes of Glory bizce yılın en iyi oyunlarından birisi olmaya aday. MMORPG tarzında oyunları sevenlerin özellikle beğeneceği oyunda ayrıca sürekli yeni sunucular açılmaktadır. Böylelikle sonradan başlama derdi olmadan yeni sunucularda oyuna başlayarak gelişin ve en güçlü olmak için diğer oyuncularla kapışın.

Sponsor Reklam

Heroes of Glory birçok MMORPG oyununda olduğu gibi 3 sınıf ve 6 farklı karakter vardır. İsterseniz erkek isterseniz kadın bir karakterle oynayabilirsiniz. Mage, Archer ve Warior 3 farklı sınıf vardır. Bu ana heronuzdur, fakat oyun içinde başka herolarda alabilirsiniz. Diğer herolarda aynı 3 sınıftan farklı özelliklere sahip olarak yer almaktadır.

Heroes of Glory Nasıl Oynanır? Oyunda karakterinizi seçtikten sonra oyunu size öğreten görevler başlamaktadır. Bu görevlerde yeni bir kahramanı nasıl alacağınızı, taktiğinizi nasıl oluşturacağınızı vb. birçok farklı işlemi öğrenebilirsiniz. Oyun İngilizce olduğu için zorlanırsanız sorularınızı bize yazının altında yer alan yorum gönder formunu kullanabilirsiniz. Başlangıçta 2 yıldızlık hero almak için uğraşın. Essence Shard ile kahraman alırsınız, seviye 1 essence shard’ları birleştirerek 2. seviye essence shard elde edebilirsiniz. 100 tane 2. seviye essence shard ile kahraman alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Heroes of Glory Yardım: Oyunda en önemli şeylerden birisi taktiğinizi iyi belirlemektir, yani hero dizilişidir. Hero seçiminizde diziliş için oldukça önemlidir. Seçtiğiniz ana kahramanınız warior ise seçeceğiniz sadece bir hero daha warior olması daha iyidir. Arkaya ise mage ve archer tarzı herolar koyun. Mage ana kahramanınız ise bir hero daha mage olsun gerisi warior ve archer olması daha iyidir. Aynı şey archer için de geçerli bir hero daha archer olsun. Oyunun başında bizce bu çok önemlidir. Çünkü aynı tip herolar aynı tip damage yapacağı için karşınıza çıkan diğer tür herolara zarar verirken zorlanabilirsiniz.

Heroes of Glory’de büyü ve fiziksel saldırı vardır. Aynı şekilde büyü ve fiziksel savunma vardır. Büyücüler daha geniş alana yani aynı anda birden fazla kahramana saldırırlar. Warior’lar çok güçlüdürler ve kolay kolay ölmezler ama saldırı güçleri daha düşük sadece önlerindeki hedefe vurabilirler. Archer’lar ise tek yöne 4 kare uzağa kadar vurabilirler. Önü boşalan kahramanlar ise arkada bulunan ve yok edildiğinde kazanmanızı sağlayan kristallere saldırırlar. Öyle ki rakibin 4 kahramanı da hayatta olsa ve sizin tek bir kahramanınız olsa dahi kristali yok ettiğinizde kazanırsınız. İşte bu nedenle taktiğinizi iyi belirlemeniz çok önemlidir.

  Heroes of Glory Kaydol

 Siz de Heroes of Glory oynamak istiyorsanız tek yapmanız gereken yukarıda bulunan Heroes of Glory Kaydol butonuna basarak facebook hesabınız ile oyuna giriş yapmaktır.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.