Hola İndir – Yasaklı Sitelere Gir

Hola programı sayesinde engellenmiş web sitelerine girebilir ve internet sitelerinde dolaşırken hızınızı artırabilirsiniz. Hola Networks tarafından sunulan program reklamsız olup aynı zamanda ücretsizdir. Siz de internet üzerinde gizliliğinizi koruyarak daha hızlı bir internet deneyimi istiyorsanız, yazımızın sonundaki Hola İndir butonuna tıklayabilir ya da hemen yukarıdaki program bilgilerinin bulunduğu bölümdeki İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Hola Nasıl Kullanılır? Yasaklı olan sitelere sorunsuz girme imkanı sunan Hola, diğer benzeri programlara göre internette dolaşırken sitelere daha hızlı girmenizi sağlar. Hola programı girmek istediğiniz herhangi bir web sitesine, dünyanın başka bir yerindeki bilgisayar üzerinden bağlantı kurarak yani proxy sağlayarak bağlantı kurar. Böylece siz de daha özgürce ve rahat bir şekilde internette dolaşabilirsiniz. Hola’nın yaptığı bu işlemi daha farklı bir şekilde anlatmak gerekirse; hem engellenmiş sayfalara girebilir, hem de girmek istediğiniz siteye farklı bir IP ile yani kimlik ile girebilmenizi sağlar. Bu sayede internet üzerinden takip ya da tespit edilebilmeniz zorlaşır.

Hola Nasıl Kullanılır
Hola Nasıl Kullanılır

Hola Yardım? Hola programını birçok platformda farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Programı Windows XP, Vista, 7 ve 8 işletim sitemlerinde kullanabileceğiniz gibi, Google Chrome Eklentisi olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca Google Play üzerinden Android tabanlı akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlarınızda Hola programı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Hola Nasıl Kurulur? Hola programıWindows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanmak için öncelikle sizler için aşağıda verdiğimiz Hola İndir butonuna tıklıyoruz. İndirdiğimiz bu dosya Hola programının direkt olarak yükleme dosyasıdır. Bu indirdiğimiz exe uzantılı dosyayı çift tıklayarak yükleme işlemine başlayabilirsiniz. Bu dosyayı çift tıkladıktan güvenlik soruları, programı yükleyeceğiniz yer gibi kısımları seçip, next tuşlarına bastığınızda artık Hola uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz demektir.

Sponsor Reklam
Hola Yardım
Hola Yardım

Hola programını Android tabanlı akıllı cep telefonu ve tabletlerinizde kullanmak istiyorsanız Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması gerekmektedir. Uygulamayı ayrıca Google Chrome üzerinden eklenti olarak da kullanıp, programı kolayca açıp kapatabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki Hola İndir (Chrome Eklentisi) butonuna tıklayabilirsiniz.  Siz de Hola programını indirmek istiyorsanız hemen aşağıda verdiğimiz Hola İndir butonlarından kendinize uygun olanı seçip, internette rahat ve hızlıca dolaşmaya başlayabilirsiniz.

  Hola (32 Bit) İNDİR

Hola (64 Bit) İNDİR

Hola (Android) İNDİR

Hola İndir (iOS)

Hola (Google Chrome Eklentisi) İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.