Desert Operations Kaydol – Oyna

Desert Operations, çıktığında oldukça fazla ses getiren ve beğenilen online askeri strateji oyunudur. Herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden ücretsiz ve Türkçe oyanayabildiğiniz Desert Operations’da, küçük ölçekli bir üsten başlayan macerayı dünya hakimiyetine kadar sürdürebilirsiniz. Siz de dünya genelinde oldukça beğenilen Desert Operations oyununa ücretsiz kayıt olup, oyunu oynamak istiyorsanız yazımızın sonundaki Desert Operations Kaydol – Oyna butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Desert Operations Nasıl Oynanır? Desert Operations oyununda üye olup, oyuna başladığınızda bir üssün yöneticisi oluyorsunuz. Oyundaki amacınız en iyi ve akıllı stratejileri oluşturup düşmanlarınızı yok etmek ve diğer binlerce kullanıcı arasında iyi bir derece elde etmek. Oyunda başarılı olup, sınırlarınızı geliştirebilmenizin iki yolu bulunuyor. Bunlardan birincisi ordunuzla beraber savaşarak düşmanlarınızı alt etmek. İkinci yol ise diplomatik ilişkiler kurarak savunma anlaşmaları imzalayarak, birlikler oluşturarak daha güçlü bir sistem oluşturabilirsiniz. Oyuna başladığınızda öncelikle oynamak istediğiniz dünyayı seçiyorsunuz. Daha sonraki kısımda ise Command Center’a yerleşerek artık bütün işlemlere başlayabilirsiniz. Zaten oyuna yeni başladığınızda size oyun için yardım sayesinde oyunu hemen anlayacak ve oyuna hemen ısınacaksınız.

Desert Operations Yardım? Oyunda başarılı olabilmek için birinci şartınız iyi bir strateji oluşturmanızdır. Bu strateji savaş anında önemli olduğu gibi, ekonomik kaynakları elde ederken de önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda para ve kaynak toplayarak üretimde kullanacağınız binaları daha verimli bir şekilde meydana getirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda çeşitli araştırmalar yaparak kaynaklarınızı daha verimli ve güçlü bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Oyunda gelir sağlamak için sadece kurulu düzeni kullanmayabilirsiniz. Gelir elde etmenin diğer bir yolu da ek görevleri yerine getirmenizdir. Bu görevleri yerine getirdikçe elmas ve para kazanıyor, bu kazandıklarınızı çeşitli yerlerde kullanabiliyorsunuz. Oyunda gelir elde ettikçe çeşitli binalar yapabilirsiniz. Bu binaları kışla, banka, üniversite, ev, fabrika gibi çeşitli şekillerde ve amaçla inşa edebiliyorsunuz. Örneğin bankada para biriktirebilir, kışlada asker üretebilir, madende altınlar üretebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Desert Operations’da önemli unsurlardan biri de herşeyin kaynağı olan hammaddelerdir. Oyunda kullanabileceğiniz hammaddeler elmas, altın, para, cephane, kerosin, dizel ve yakıttır. Bu hammaddeleri işleyerek veya savaşarak elde edebilir, ekonomik olarak gelişebilir, bu ekonomik gücünüzü ordunuzu büyütmekte kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunda ilginç olan bir unsurdan da bahsedelim. Başlangıç bölümleri hariç diğer bölümlerde hava durumu önemli bir etkendir. Casusluk durumunda ya da ticarette hava durumu, birimlerinizin hedefe ulaşması açısından önemlidir.Oyundaki bu hava durumu örneğinde olduğu gibi, gerçekçi bir şekilde bazı kısımlar yansıtılmaya çalışılmış. Günümüz teknolojisi yakın bir teknolojik gelişmişlik yansıtılan oyunda onlarca farklı askeri birim, çeşitli binalar gibi geniş bir içeriği bulacaksınız. Böylece bu çeşitlilik sayesinde hiç sıkılmadan oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Desert Operations Kaydol? Desert Operations oyunu oynamak için öncelikle kısa süren bir kayıt işlemini yapmamız gerekiyor. Bunun için öncelikle sizler için aşağıda verdiğimiz Desert Operations Kaydol – Oyna butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladıktan sonra açılan sayfada oyunun yayınlayıcı firması olan Looki Hesabı Kaydet bölümündeki “Nickname, E-mail, Şifre” kısımlarını doldurup, hemen ücretsiz kayıt ol butonuna tıkladığınızda artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Günümüzde en çok tercih edilen online oyunlar arasında yer alan Desert Operations oyununu siz de ücretsiz ve Türkçe olarak oynamak istiyorsanız, hemen aşağıdaki Desert Operations Kaydol – Oyna butonuna tıklayın ve maceraya ortak olun.

  Desert Operations Kaydol-Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.