Hugo Oyna – Hugo Kaydol

En ünlü kahramanlardan olan Hugo ile Cadı Sila ve düşmanlarını yenmek isterseniz aradığınız oyun burada. Tek dişli sevimli kahraman Hugo’nun strateji türündeki bu oyunu ile eski günlere geri dönüş yapabilirsiniz. Sevimli kahraman Hugo’yla Cadı Sila’ya gününü gösterebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Kahramanımız tek dişi, uzun kulakları ve sürekli gülen yüzüyle çocukluğumuzda en çok sevdiğimi kahramanlardan biriydi. Telefon ile Hugo oynamak en büyük hayallerimizden birisiydi. Tolga Abi ve kahramanımızı televizyon ekranları başında tüm dikkatimizle izler, Cadı Sila’nın kötü kahkahasından nefret ederdik. İşte o günlere dönmemizi sağlayan Hugo Troll Wars oyunu ile eğlenmeye kaldığı yerden devam ediyoruz.

Strateji oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunda ana bina ve birçok üretim binası mevcuttur. İki tarafın olduğu oyunda isterseniz Hugo’nun yanında yer alabilir, isterseniz Cadı Sila ve ordusuna katılabilirsiniz. Oyun strateji üzerine olduğu için bir an önce kaynak ve bina seviyelerini yükseltmeniz de fayda vardır. İki çeşit ham madde vardır. Bunlar altın ve bal mumudur. Kaynak seviyelerinizi ve deponuzu olabildiğince çabuk geliştirmelisiniz. Böylelikle hemen asker üretmeye başlayabilir ve savaşlara katılabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Özellikle ana binayı olabildiğince hızlı yükseltmeniz de fayda vardır. Çünkü ana bina seviyesi yükseldikçe daha fazla sayıda kaynak binası yapabilirsiniz. Ayrıca kule, topçu, havan vb. birçok savunma ünitesi yapabilir ve yine bunların sayısını da ana bina seviyesi yükseldikçe arttırabilirsiniz.

En sevimli kahramanlardan biri olan Hugo ile maceralara hazırsanız aşağıda bulunan Hugo Kaydol butonunu kullanabilir ve sizde Hugo oynamaya başlayabilirsiniz. Cadı Sila’ya gününü göstermeye hazır mısın?

Hugo Kaydol – Hugo Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.