Imperia Online Kaydol – Oyna

Efsane olmuş Age Of Empires oyunu beğeniyorsanız Imperia Online oyunu da seveceksiniz. İnternet üzerinden, herhangi bir yükleme yapmadan, ücretsiz ve Türkçe olarak oynayabileceğiniz oyun, binlerce kullanıcısıyla birlikte karşınıza çıkıyor. Siz de Imperia Online oyununa kaydolup, oynamak için sayfanın alt kısmındaki Imperia Online Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Biraz da Imperia Online oyunu hakkında size kısaca bilgiler verelim. Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi oyun, Age of Empires tarzında bir oyundur. Oyunun en büyük avantajı ücretsiz olarak internet üzerinden herhangi bir tarayıcı üzerinden oynanabilmesidir. Oyundaki amacınız; en yüksek puanı elde ederek, dünyaya tek başına ya da ittifaklarla hükmetmektir. Yapacağınız savaşlar, aktiviteler sayesinde puanlar kazanacak, en iyi olmaya çalışacaksınız.

Oyuna başlarken nüfusunuza önem vererek, kaynaklarınızı daha hızlı işlemeye çalışabilirsiniz. İlk başta size yardım edecek bilgiler verilecektir. Bu bilgiler ışığında çalışarak, seviyenizi arttırabilirsiniz. 4-5 seviye ambar yaparak ilk inşalarınızı yapabilirsiniz. Daha sonra odun imalathanesi, taş ocağı gibi mekanlar yapabilirsiniz. Kalenizi yaptıktan sonra üniversite, araştırma merkezi gibi sosyal aktivitelerde bulunup gelişebilirsiniz. Yerleşim merkezinizde çoğalıp, geliştikçe askerler oluşturabilirsiniz. Yeterli sayıda asker oluşturduktan sonra savaşıp, komşularınızın değerli madenlerini alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunda 3 tür savaş vardır. Bunlar Kale Kuşatması, Yağma ve Meydan Savaşıdır. Kale Kuşatmasında; savaşarak düşmanınızın kaynaklarını ele geçirebilirsiniz. Kaleyi elde etmek için kale savaşına uygun, yıkıcı bir ordu oluşturmanız gerekmektedir. Yağma kısmında; düşmanınızın populasyonuna saldırıp altınlar kazanabilir, düşmanınızın gelişmesinde yavaşlamasına neden olabilirsiniz. Meydan Savaşı’nda ise; amacınız düşmanın ordusunu alt etmektir. Size az sayıda altın kazandırsa da düşmanınıza korku verip, onu bitirebilirsiniz.

Atlı birlikler, mızraklı piyadeler, kılıçlı piyadeler, okçular gibi birçok karakterlerle ordunuzu oluşturabilirsiniz. Sosyal yaşamda yapabildikleriniz odun kesmek, yiyecek toplama, değerli madenleri işleme gibi birçok günlük aktiviteleriyle büyüyebilirsiniz.

Ücretsiz ve Türkçe internet üzerinden online oynayabildiğiniz Imperia Online oyunuyla, hiç sıkılmadan,yabancısı olmadığınız bir ara yüzle güzel bir dünyada kendinizi bulabilirsiniz. Siz de Imperia Online oyununa kayıt olup oynamak için aşağıdaki Imperia Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterli.

Imperia Online KAYDOL-OYNA  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.