Word Power – İngilizce Kelime Ezber ve Sözlük – İndir

Word Power programıyla İngilizcenizi, özellikle kelime bilginizi geliştirebilir, yeni İngilizce kelimeler öğrenebilirsiniz. Programda örneğin size Türkçe bir kelime veriliyor. Siz isterseniz cevap verip bilgilerinizi kontrol edebilir, isterseniz de eğer kelimenin İngilizce karşılığını bilmiyorsanız “? Sor” kısmından cevabı öğrenebilirsiniz. Siz de World Power (1.0.0.192) programını indirmek istiyorsanız, sayfanın alt kısmındaki Word Power İndir Butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Word Power kelime ezber ve sözlük programını indirerek yeni kelimeler öğrenmeniz dışında, programı sözlük olarak da kullanabilmektesiniz. Ayrıca İngilizce kelimelerin telefuzlarının önemli olduğu düşünülerek Telafuz kısmına tıklayıp, kelimeleri sesli olarak nasıl telafuz edildiğini öğrenebilirsiniz. Böylece her telafuzun farklı anlamlar içerdiği İngilizce kelimelerin doğru telafuzunu öğrenebilirsiniz.

Adsız

Sponsor Reklam

Programla kelimelerin sadece isim halini değil aynı zamanda farklı durumlarda nasıl kullanıldığını da görebilirsiniz. Bunlar;

– Noun

-Verb (Simple)

– Verb (Past)

– Verb (Perfect)

– Adjective

– Adverb

Kelimelerin bu halleri dışında, Sentence kısmında cümle içinde nasıl kullanıldığını da öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine sesli olarak cümleyi dinleyebilirsiniz. Sözlük olarak da kullanabileceğiniz programla kendiniz test edebilirsiniz. Yaptığınız bu testler sonucunda sonuçlarınızın analizini ve istatistiki bilgilerini rapor halinde öğrenerek değerlendirmenizi yapabilirsiniz.Ayrıca program size belli bir süre verip o süre içerisinde cevaplamanızı istemektedir.

Devamlı olarak simge durumunda çalışıp, bilgisayarınızı yormadan ve fazla yer kaplamadan arka planda sessizce çalışan Word Power İngilizcenizi geliştirmenizde, yeni kelimeler ve bu kelimelerin farklı hallerini görmenizde size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Siz de Word Power programını Ücretsiz indirip, kullanmaya başlamak için aşağıdaki Word Power İndir butonuna tıklayarak, İngilizcenizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Word Power İndir  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

EBA Oyunları – Akıl Oyunları Oyna

Milli Eğitim Bakanlığının eğitici oyunlarını EBA web sitesi üzerinden paylaşmaktadır. Ben de sizlere tüm EBA …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.