Sponsor Reklam
Anasayfa / Program Yardım / Kapatılan Snapchat Hesabı Nasıl Açılır

Kapatılan Snapchat Hesabı Nasıl Açılır

En çok kullanılan sohbet programlarından birisi olan Snapchat ile ilgili hazırladığımız bu yardım yazısı sayesinde kapatılan yada kitlenen hesabınızı geri açabilirsiniz. Ekran resimli olarak adım adım anlattığımız işlemleri “bilgisayardan” yada cep telefonunuzdaki internet tarayıcısından yapmanız gerekmektedir.

Sponsor Reklam

İlk önce Snapchat hesabınızı tekrar açmadan aşağıdaki listedekileri kontrol etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kitlenen Snapchat hesabınız açılmayacaktır.

  • Snapchat uygulamasını “başka” bir platform üzerinden kullanmamanız gerekmektedir. Bluestacks, MEmu, Nox vb. bilgisayardan android uygulamaları çalıştıran programlar hesabınızın kilidinin açılmasını engeller.
  • Spam gönderi yapmak, insanları rahatsız edici mesajlar yollamak yada diğer kötüye kullanımlar yapmak.
  • Kayıt olurken verdiğiniz e-posta yada cep telefonu hesabınızı onaylamadan çok fazla arkadaş eklemek de hesabınızı kilitler.

Bu yukarıdakileri düzeltti iseniz artık hesabınızı açılması için başvuru yapabilirsiniz. İlk olarak aşağıda yer alan Snapchat Kilitlenen Hesabı Aç butonuna tıklayın.

Sponsor Reklam

Snapchat Kilitlenen Hesabı Aç

Açılan sayfa resmi yardım sayfasıdır. İngilizce olması sizi endişelendirmesin, yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağız. İlk olarak “My Snapchat isn’t working” yazısına daha sonra ise “Locked Account” yazısına tıklayın. Aşağıya doğru açılan yazıda “ilk paragrafta” yer alan mavi renkli “Link” yazısına tıklayın. Aşağıdaki ekran görüntüsünde “Kırmızı çizgi” ile gösterilmiştir.

Kilitlenen Snapchat Hesabını Açma

Şimdi yapmanız gereken ise hesabınıza giriş yapmanızdır. Açılan sayfada hesabınızın durumu ile ilgili bilgileri görebilecek ve “unlock account” diyerek hesabınızı aktif hale getirmek için başvurunuzu yaparsınız.

Kapatılan Snapchat Hesabını Açma

Başvurunu yaptıktan sonra birkaç saat beklemeniz gerekir. Maksimum 24 saat sonra eğer “ciddi” bir ihlal yapmadıysanız hesabınız açılır. “Blocked” mesajı aldıysanız eğer yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Hesabınızı sonsuza kadar unutabilirsiniz, çünkü Snapchat yasakladığı yani “block” verdiği hesapları tekrar açmamaktadır. Konuyla ilgili her türlü soru ve sorununuz için aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapatılan Kitlenen Snapchat Hesabı Nasıl Açılır videosunu izlerseniz işlem hakkında kafanızda soru işareti kalmayacaktır.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

MEmu Fotoğraf Yükleme

Sevilen Android çalıştırıcı uygulamalarından birisi olan MEmu ile ilgili yardım yazılarımıza devam ediyoruz. Daha önceden …

3 Yorumlar

  1. Mükemmel bir uygulama

  2. ben geçici süreliğine kapattım tekrar açmaya çalışıyorum fakat benim e-postamı kabul etmiyor ve telefon numaramıda kabul etmiyor yanlış mail ve yanlış telefon numarası diyor yardımcı olursanız çok sevinirim

    • Doğukan Zorer ismi ile hesabın şuan açık gözüküyor. Anlık bir sorun olmuş olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.