Overlords: War for the Throne İndir – Oyna

Strateji ve kahraman oyunlarını sevenlerin büyük keyifle oynayacağı Overlords: War for the Throne (Gods&Glory) ile ilgili tüm bilgiler, indirme bağlantıları, başlangıç taktikleri, nelere dikkat etmeli ve nasıl gelişmeli gibi soruların cevaplarını bu yazıda sizlere sunuyoruz.

Sponsor Reklam

Overlords: War for the Throne nasıl oynanır? Oyunun adı konusunda kafanız karışabilir, indirirken yani Google Play adı bu şekilde geçmesine rağmen indirdiğinizde Gods & Glory şeklinde gözükmektedir. Hatta iOS ismi ise daha farklıdır Gods and Glory: War for The Throne şeklindedir. Herous Might and Magic oynayanların beğeneceği bir tarzda oyundur. Bir sürü kahraman, farklı askerler, zindan savaşları ve dünya haritasında ele geçirilen kaynaklar ile Herous Might and Magic’e oldukça benzemektedir. MMO Strateji ve MMORPG iki türün ortasında bir oyundur. Oyunun yüzbinlerce oyuncusu bulunmaktadır.

Overlords: War for the Throne Başlangıç Taktiği: Oyun tamamen Türkçe olduğu için aslında öğrenmesi de oldukça kolaydır. Başlangıçta görevleri takip etmeniz önemlidir. Sadece “zindan” görevlerine geldiğinizde daha dikkatli olun. Çünkü savaşları kaybetmeye başlayacaksınızdır, burada ordunuzu ve kaynaklarınızı yükseltmeye devam edin. Ayrıca dünya sohbetini sürekli takip etmenizde fayda var, burada “Kendimi Şanslı Hissediyorum” yazılarını gördükçe tıklayın, çünkü size fazladan çekiliş hakkı tanıyacaktır. Ayrıca Fermanlar’ı takip edin, belli bir süre görev başlatırsınız, otomatik tamamlanır. Fermanları tamamladıkça Yakut görevini tamamlayarak ödül alırsınız.

Sponsor Reklam

Overlords: War for the Throne Yardım: Oyunda 5 çeşit kaynak vardır. Odun, altın, taş, yıldız tozu ve yakut. Kereste Fabrikasından odun, Taş Ocağından taş, Darphane’den altın ve Yıldız Tozu Değirmeninden yıldız tozu üretilir. Ayrıca bu kaynakları haritadan saldırı yaparak, görevleri tamamlayarak, Fermanlardan da elde edersiniz. Yakut ise özel görevlerden ve gerçek parayla elde edilir.

Oyun tamamen Türkçe olarak aşağıdaki Overlords: War for the Throne İndir butonlarından indirilebilir.

Overlords: War for The Throne Battle İndir – Android Overlords: War for The Throne Battle İndir – iOS

Oyunda birlik bulmakta zorlanıyor yada Türkleri bir araya getirmek istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmından oyunu oynayan diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Oyun Türkçe olmasına rağmen Türk klanı bulmak zordur. Oyunun ismi ile ilgili de aklınız karışmasın farklı isimlerde olsa da Gods&Glory olarak kısaca isim verebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.