Karanlık Işık Hediye Kodu Al

Beğenilerek oynanan MMORPG türündeki oyunda gelişmenize yardımcı olacak hediye paketini bu yazıda anlatılan şekilde alabilirsiniz. Ayrıca oyunun istemcisini indirdiğinizde de size 50 TL’lik hediye paketi ücretsiz olarak verilecektir. Başlangıç hediye paketi ve ödül kodlarını nasıl alacağınızı sırasıyla anlatalım. Takıldığınız yer olursa yazının altında yer alan yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Sponsor Reklam

İlk önce oyunun istemcisini indirip kurduğunuzda ve oyuna başladığınızda anından 50 TL’lik ücretsiz hediyeler verilir. Oyunu indirmek için daha önceden sizler için hazırlamış olduğumuz yazımıza gidebilir, aynı zamanda oyun hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Karanlık Işık İndir ve 50TL’lik hediye paketi kazan bu yazıdan oyunu indirin ve oynamaya başlayarak hediyeleri kazanın.

Oyun içinde ayrıca kullanabileceğiniz hediye kodunu almak için ise ilk önce yapmanız gereken aşağıda bulunan Karanlık Işık Hediye Kodu Al butonuna tıklamaktır. Açılan sayfada oyun hesabınızla yada facebook hesabınızla hangisi ile oyunu oynuyorsanız giriş yapın. Bakın burası önemli oyunda kullandığınız kullanıcı ile ödül kodunu almalısınız.

Sponsor Reklam

Karanlık Işık Hediye Kodu Al

Ödül kodunu almak için yukarıdaki butona tıkladıktan sonra açılan sayfaya giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra karşınıza bir form gelecek. 1. adımda oynadığınız sunucuyu seçmelisiniz. 2. adımda “Tıkla ve Kodunu Al” yazısına tıklamalısınız. Bu butona basınca hemen üstünde harfler ve sayılardan oluşan hediye kodu çıkacaktır. Bu kodu kopyalayın ve daha sonra oyuna girin. Oyuna girdiğinizde “Giriş Ödülü” kısmına gelip kodu yapıştırdığınızda ödülünüzü almış olursunuz. Unutmayın her sunucu için 1 kez hediye kodu alabilirsiniz.

Karanlık Işık Ödül Kodu Al
Karanlık Işık Ödül Kodu Al

Hediye kodu ile elde edecekleriniz: 2 adet Pet Evrim Taşı, 8 adet Hayvan Ruhu Taşı, 3 adet HP Taşı, 3 adet MP Taşı, 5 adet 2000’lik Zaman Boşluğu Enerjisi

Karanlık Işık Hediye Kodu Al
Karanlık Işık Hediye Kodu Al
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Brawl Stars Kupa Yolu Karakterlerinin İncelemesi

Türkiye birinciliği ve dünyada ilk 200 de yer alan indirkaydol.com hesabının sahibi olarak sizlere Brawl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.