Kelime Gezmece Klasik İndir – Oyna

Teknolojinin belki en faydalı yanlarından birisi, bize kelime oyunlarını sevdirmesidir. Onlarca, hatta yüzlerce farklı kelim oyunu piyasada yer almaktadır. Web sitemde bunların birçoğunu sizlerle paylaştım. Bu yazıda da Facebook ve Messenger üzerinden, ayrıca android ve iOS telefonlarda da oynayabileceğiniz Kelime Gezmece Klasik oyununu tanıtıyorum. Hem oyunu nasıl yükleyeceğinizi hem de nasıl oynayacağınızı detaylı bir şekilde bu yazıda bulabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Kelime Gezmece Klasik Nasıl Oynanır? Verilen harfler ile bulmacada yer alan sözcükleri bulmaya çalışırsınız. Her seviyede harfler ve kelimeler değişmektedir. Tabi oyunda zorlandığınızda sizlere ipucu da verilmektedir. Daha önceki Kelime Gezmece  oyununun yeni versiyonu olan bu oyunu da beğeceneksiniz.

Oyunun en güzel tarafı bir arkadaşınızla da oynama şansı sunmasıdır. Ayrıca bir çok farklı platformda oynama şansı sunması da oyuncu sayısını arttırmaktadır. Öyle ki PC, telefon, tablet üzerinden oynanabilmektedir. Ayrıca telefonda isterseniz uygulama olarak yükleyebilir, isterseniz Messenger üzerinde Facebook hızlı oyunlardan da oynayabilirsiniz. Bu tür farklı platform sunan oyun sayısı oldukça azdır.

Sponsor Reklam

Aşağıda bu platformların tümü için indirme ve oynama bağlantıları mevcuttur.

Kelime Gezmece Klasik İndir – Android Kelime Gezmece Klasik İndir – iOS Kelime Gezmece Klasik Oyna – Facebook

Oyun ilk başlarda oldukça kolay gelecektir. İlk bölümler sizleri oyuna ısındırmak içindir. Daha sonra gittikçe zorlaşmakta, harf sayısı ve bulmanız gereken kelime sayısı artmaktadır. Oyunda bonus toplamak için reklamlar izlenmektedir. Bu toplanan bonuslar ile oyun içinde ipucu alabilirsiniz. Alacağınız bu ipuçları seviyeleri geçmenizi kolaylaştıracaktır.

Kelime Gezmece Klasik İndir
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.