Kingdoms of Camelot Battle for the North İndir – Oyna

Kingdoms of Camelot  Battle for the North orta çağda geçen online strateji türü bir oyundur. Çok zengin içeriğe sahip olan oyunda online oynanmakta.  Oyunun başında köyümüzün gelişiminden sorumluyuz. Tabiki bu gelişimler için bize ham madde lazım. Oyunda ham madde olarak, yiyecek, odun, taş, maden cevheri ve altın bulunuyor. Bu ham maddelerle köyümüzdeki binaları geliştirebilir, simya laboratuvarında yeni araştırmalar yapabilir ve ya kışlada yeni askerler üretebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyun başlangıcında sizi yönlendiren görev çubuğu mevcut. Kingdoms of Camelot  Battle for the North Türkçe bir oyun olması sayesinde görevleri anlayarak çok daha kolay bir şekilde yapmanız mümkün. Her görev sonunda ödül olarak ham madde alıyoruz. Oyuna başladığınız ilk yedi gün koruma kalkanı içerisinde bulunuyorsunuz ve böylece kimse saldıramıyor. Yedi gün içerisinde kendinizi geliştirme fırsatı buluyorsunuz ve artık çevredeki rakiplerinize saldırma fırsatı elde ediyorsunuz.

Yaptığımız inşaatların süreleri binaların ilk seviyelerinde kısa sürerken, sonraki seviyelerde bir hayli uzuyor. Bu noktada klanımızdan yardım isteyip inşaat süresini biraz kısaltmamız mümkün veya elmas yardımıyla anında bitirebilirsiniz. Oyundaki bazı binalardan bahsedecek olursak, Şövalye Konağı ile bir kahraman atayıp, kahramanımızın bize yardımcı olması gereken konularda görevlendirebiliriz. Gözcü Kulesi işgallere karşı önceden uyarı almamıza yarıyor ve seviyesi ne kadar yüksekse gelen saldırıdan o kadar fazla ayrıntı alabiliyoruz.

Sponsor Reklam

Ayrıca kendi klanımızı kurmamız veya başka bir oyuncunun oluşturduğu klana katılmamız mümkün. Gelişimimiz artıkça yeni köyler alıp diğer oyuncularla da savaşabiliyoruz. Kingdoms of Camelot  Battle for the North strateji oyununu diper strateji oyunlarından en önemli faktör oyun içerisinde bulunan çeşitli içerikler. Online strateji oyununu ücretsiz oynamak için sizde hemen aşağıda bulunan  Kingdoms of Camelot  Battle for the North (Android) İndir ve Kingdoms of Camelot  Battle for the North (İphone- İpad) İndir butonlarına basarak hemen oyuna katılabilirsiniz.

Kingdoms of Camelot Battle for the North (Android) İndir

Kingdoms of Camelot Battle for the North (İphone- İpad) İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.