Kings Road Kaydol – Oyna

Oyunun içinde hissedeceğiniz grafi kalitesi, 2.5D yapısı, zorlu görevleri ve daha fazlasıyla Kings Road ile kral olma yolunda ilerleyebilirsiniz. 500binden fazla oyuncu sayısı ile gerçek bir hayran kitlesine sahip oyun, özellikle küçük oyun severlerin tutkunu olacağı bir oyun. Kahramınızın kral yolunda yaşayacağı serüvenlere hazır olun.

Sponsor Reklam

Kings Road’da  birbirinden farklı sınıflar bulunmaktadır. Ama seçtiğiniz sınıfı beğenmezseniz dert etmeyin, görevleri yapmaya devam edin. İlerleyen seviyelerde isterseniz karakter sınıfınız değiştirebilirsiniz. Sınıfların kendine özel güçleri ve güçsüzlükleri olduğunu belirtelim.

Oyunda birçok harita bulunmaktadır. Haritalarda ilerlerken karşınıza sürekli düşmanlar çıkmaktadır. Düşmanları öldürerek ilerlemeniz gereklidir. Ayrıca etrafta bulunan kutu, fıçı vb. eşyaları parçalamanız önemlidir. Çoğu zaman ekstra altın kazanmanızı sağlayan bu etkileşimli kutular bazen karakter eşyaları yada iksirler düşürebilmektedirler.

Sponsor Reklam

Kings Road’da haritanın sonunda en güçlü yaratıkla karşılaşırsınız. Bu yaratığı öldürdüğünüzde bolca altın, eşya ve iksir elde edersiniz. Yalnız bu yaratığa gelmeden önce canınızı (hp) ve mananızı (mp) doldurmanız gerekir. Aksi takdirde ölebilirsiniz, dikkatli olmanız da fayda var. Hatta haritalara başlamadan önce can ve mana iksirlerinizi kontrol etmenizde gerekir.

Arkadaşlarınızla beraber parti grupları oluşturarak beraber savaşma şansınız bulunmaktadır. Özellikle ilerleyen seviyelerde ve tekrar haritalarında çok işinize yarayacaktır. Tekrar haritalarında ilerleme gösterdikçe elmas kazanırsınız. Elmaslar ise oyunun en değerli hammaddesidir. Elmaslarla eşya kutuları açabilir, özel geliştirme  ve güçlü eşyalar alabilirsiniz.

Kralın yolunda arkadaşlarınızla beraber yürümek istiyorsanız sizde aşağıda bulunan Kings Road Kaydol butonuna basarak hemen Kings Road oynamaya başlayabilirsiniz.

Kings Road Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.