Nuclear Farm Aurora Kaydol – Oyna

Nuclear Farm: Aurora oyunu kapanmıştır!

Nükleer bir savaştan sonra dünyayı tekrar yaşanabilecek bir hale getirmek için uğraşan kahramanlara yardım etmek istemez misiniz? Nuclear Farm ile gerçek bir savaşın etkilerini hissedecek, başkalaşım geçirmiş canlıllar mücadele edecek ve ayrıca savaşı başlatan robotlara haddini bildireceksiniz.

Sponsor Reklam

Oyun farklı hikayesi ile ön plana çıkmaktadır. Birçok farklı silah kullanarak yaratıkları öldürebilmektesiniz. Tabi bu silahları elde etmek için seviye atlamalı ve kahramanınızı geliştirmelisiniz. Yaratıkların çok saldırgan ve tehlikeli olduklarını belirtelim. Sizi zorlayacak kadar çok sayıda da olabilmektedirler.

Bir yandan seviye atlamak için bölgeleri temizlerken bir yandan da ana kampınızı geliştirmeniz gerekmektedir. Ana kampınızı geliştirmek için de yine bölgeleri temizlemeniz gerekmektedir. Çünkü bölgelerden elde edeceğiniz uranyum, metal, tuğla vb. maddeler olmadan geliştirme yapmanız mümkün değildir.

Sponsor Reklam

Birçok farklı hammaddenin olduğu oyunda çiftçilik de yapmanız gerekmektedir. Radyasyon nedeniyle birçok şeyin yok olduğu dünyada enerji elde etmek için gereksinim duyacağınız şeyleri çiftçilik yaparak elde edebilirsiniz. Çiftçiliğin de yine artan seviyeleri bulunmaktadır. Böylelikle oynadıkça daha fazla gelir elde edebilir ve daha çabuk ana kampınızı inşa edebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz bu eğlenceli oyun, daha çok bireysel ilerlemeye dayalıdır. Fakat oyun içinde klan kurarak arkadaşlarınızla birlikte savaşma şansınızda mevcuttur. Önemli olan sizin oyunu nasıl oynamak istediğinizle ilgilidir. Grafikleri ile de size eğlenceli geçirtecek Nuclear Farm Aurora oynamak için aşağıda bulunan bağlantı butonuna tıklamalı ve Nuclear Farm kaydol işlemini yapmalısınız.

Nuclear Farm Aurora Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

3 Yorumlar

  1. arkadaşlar indirkaydolda indereceğiniz oyunların arkasın bir vuris izala va
    r dır bu program tarama ve vs şeylere yarar

    ram

  2. ve oynayacağını z her oyun için java indirmeniz gerekir ve buda burda kolay sitenin başında gorulu
    r

  3. arkadaşlar buraya girerek yrdım ve destekleriizi bekleriz kungfu oynunu oynarak par kazanabilirir ve oyun oynabilirsiniz k.g

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.